Gizlilik Bildirimi

Gizlilik Bildirimi : Bilgilinet.net sitesinde kayıtlı olan üye, yazar veya yorumcuların hiçbir şekilde bilgileri 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. Bilgiler olarak kullanıcı adı, rolü, mail adresleri, internet sitesi bilgileri sistemimizde kayıt altına alınmakla beraber bu bilgiler sitemizde yayınlanan makale veya yazıların paylaşılması, iletilmesi şeklinde kullanılmaktadır. Bilgilinet.net sistem verilerini korumakta kararlıdır. Bu bilgileri sizden dönüt alabilmek ve size en iyi şekilde hizmet verebilmek için toplamaktadır.

Bilgilinet.net sitesine erişmeniz bu gizlilik bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ediyor olduğunuzu gösterir. Hiçbir bildirim yapılmadığı sürece bu bilgilerin paylaşılması söz konusu değildir. Size ait bu bilgileri panelinizde görüntüleyebilir ve güncelleyebilirsiniz. Her e-posta, bu tür iletilerin gelmesini durdurmanıza olanak veren, abonelik iptal bağlantıları içerir. Sitemizdeki kayıt formları, anketler ve yarışmalar; iletişim bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız, posta adresiniz, vb.) ve kişisel bilgilerinizi (yaşınız, mesleğiniz, vb.) vermenizi talep edebilir.

Bu gizlilik bildirimini güncellersek önceden bildirmeksizin her zaman yapabilir ve bu yapılan değiştirilen güncellemelerinizi kabul ettiğiniz anlamına gelir. Kişisel bilgilerinizi korumak öncelikli görevlerimizden biridir.

Bilgilinet.net sunmuş olduğu hizmetlerin ve servislerin daha efektif kullanılabilmesi amacıyla birçok 3. Parti kurum ve kuruluşlarla çeşitli şekillerde işbirliği yapabilir. Bilgilinet.net Site içerisinde başkaca sitelere link(bağlantı) sağlayabilir. Anlaşmalı olduğu 3. Partilerin reklamlarını ve/veya çeşitli hizmetlere ilişkin başvuru formlarını yayınlayabilir, Kullanıcıları bu formlar ve reklamlar aracılığıyla reklam veren veya anlaşmalı 3. partilerin sitesine yönlendirebilir. Bilgilinet.net bu bağlantı yoluyla erişilen diğer sitelerin gizlilik uygulama ve politikalarına ya da barındırdıkları içeriklere yönelik olmak üzere hiç bir sorumluluk taşımamaktadır.

Bilgilinet.net kendisine iletilen kişisel verileri ve bilgileri, bilgilerin toplanması ile ilgili açıklanan yukarıdaki amaçlar dışında üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşmayacak, satışını yapmayacak ve hiç bir şart altında kullanılmasına izin vermeyecektir.
Bu şartlarda ihlal gerçekleştiği durumlarda irtibat – iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir ve kanunun gerektirdiği şekilde istediğiniz düzenlemenin yapılacağını bildiririz.

Bilgilinet logo

İletişim

Bilgilinet.net