Ace Combat 7 harika bir hava savaş oyunu. “Görev tamamlandı. Onu eve getir ” demeyi duymak çok tatmin edici. Bu F-14 D’yi indirmek, içinde bulunduğum diğer jetler gibi zor değil, ancak uzun bir it dalaşından sonra kullanımının kolay olmadığını gördük.

Ellerim gaz kelebeği tutmaktan ağrıyor ve eğer burnumu dik tutmazsam inişler sorunsuz geçmiyor. Hızımı izlemek için kontrol kulesinin rehberliğini duyuyorum ve uymak için yavaşça hızımı düşürüyorum. Bu düşüşle bile, zeminin oldukça hızlı yükseldiğini hissediyorsunuz. Derin bir nefes alıyorum, tekerlekler aşağı iniyor ve pilotluk yaptığım bu savaş makinesi durmayı başarıyor.

ace combat 7 skies unknown PC XBOX PS4

Ellerimi kontrolden çıkardım ve nefes veriyorum. Artık görev gerçekleştirildi, ancak savaş bitmedi. Ve yerde olmak, çoğunlukla benden pek hoşlanmayan insanlara daha yakın olduğum anlamına gelir. Pekala, şimdi nereye gönderileceğimi öğrenmenin zamanı geldi.

Ace Combat 7: Skies Unknown (Bilinmeyen Gökyüzü)Her beceri seviyesi için ödün vermeyen bir hava savaş oyunu.

Full indir satın al crack

İlk piyasaya sürülme tarihi: 18 Ocak 2019

Motor: Unreal Engine

Yazar: Sunao Katabuchi

Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun

Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Geliştiriciler: Bandai Namco Games, Project Aces, BANDAI NAMCO Studio

Basit, anlaşılır ve çok eğlenceli. Ace Combat 7: Skies Unknown sizi şimdiye kadar yapılmış en iyi avcı jetlerinin bazılarının koltuğuna oturtuyor ve elleriniz acıyana kadar herkesin gününü mahvetmenize izin veriyor. Ayrıca PlayStation VR ve HOTAS denetleyici kombinasyonu inanılmaz derecede iyi.

Ace Combat 7 Türkçe Yama indir

Ace Combat 7 Skies Unknown Fiyatı
Ace Combat 7 PC Steam : 199TL

Ace Combat 7 PS4 Playstation Store: 299TL

Ace Combat 7 Xbox: 210TL

Artıları

Görsel olarak etkileyici

Fantastik oyun

Etkileyici zorluk modları

PSVR + HOTAS = 😍

Eksileri

Hikaye iyi anlatılmamış

Sadece PlayStation 4’te VR (şimdilik)

Sony’nin daha iyi HOTAS denetleyicilerini desteklemesini diliyorum

En İyi Hava Muharebe Oyunu

Ace Combat 7 Modlar

Kokpit Dışı Oynanış

Basit bir hava muharebe oyunu istedim ve BandaiNamco bana aynen verdi. Ace Combat 7 başladığı andan itibaren, tam kontrol sizde oluyor. Kesilmiş sahnelerde beklemeden campaign modunda oynamak ister misiniz?

Campaign Modunun tamamında her kesim sahnesini geçebilirsiniz. Ve tüm kampanya görevlerini tamamladıktan sonra, istediğiniz sırada onları Serbest Uçuş (Free Flight) modunda yeniden oynatabilirsiniz. Görevleri tekrar etmenize gerek bile yok, etrafta gezinebilir ve diğer hedeflerle başa çıkabilirsiniz. Ne istersen yap, bu gerçekten harika.

Campaign Modu (Kampanya Modu

Ace Combat 7 Campaign (Kampanya) moduyla oynamamın en büyük sebebi, birçok jetin kilidini açmak için yeterince oyun içi para kazanmak.

Hemen F-14D Süper Tomcat’e ulaştım çünkü bu deneyim beni mutlu etti, ama bu oyunda kilidini açacak ağacın seçebileceğiniz bir sürü şeyi var. Ve her jetin kendisine özel bir yükseltme seti de var; bu nedenle hangarda her bir seçenek içinde sonunda oyunun sonunda dolduracağınız bir miktar özelleştirme var. Bunlar da yüzeysel farklılıklar değil.

Seçtiğiniz araç ve silah yüklemesi, sonraki görevlerin çoğunda kesinlikle önemlidir, ancak ilk çift, eğitim ve düğme yakınlığı için güzel olan özellikler içeriyor.

Adrenalinizin her damlasını hayatta kalmak için harcamanızı gerektiren heyecan verici bir yolculuk.Görüş açısı, Ace Combat 7’de harika. Zeminde ve havada şaşırtıcı derecede gerçekçi bir atmosfere karşı savaşıp durduğunuz inanılmaz detaylı uçaklardan gözlerinizi alamıyorsunuz. Bu, özellikle jet dışından değil kokpit (cockpit) görünümünden oynamayı tercih edenler için geçerlidir, ancak nasıl oynadığınız önemli değil, bu oyunun ne kadar harika göründüğü konusunda heyecan duymuyorsunuz.

VR’ye özgü görevleri PlayStation VR kulaklığı ve Thrustmaster T.Flight HOTAS 4 denetleyicisi ile oynamaya karar verirseniz, ilk kez kalkışta aldığınız şeyle gerçekten şok olmaya hazır olun.

Joystick hotas

Ace Combat 7’de zorluk seviyeleri de iyi tanımlanmıştır. Oyun her biri arasında fark olan standart bir şekilde “Kolay, Normal ve Sert (Zor)” modlarına sahiptir. Kolay mod, birkaç düşman roketi almanıza ve aslında uçağınızın patladığı %100 hasar ölçere ulaşmadan önce fiziksel olarak nesnelerden kaçmanıza izin verir.

Ölmemekten daha önemli bir amacı kaçırmadan, bir görevde başarısızlığa uğrama ihtimaliniz çok daha yüksek, bu tam olarak olması gerektiği gibi. Zor (Sert) mod, diğer taraftan, birçok profesyonel uçuş sim hayranını çok mutlu edecek. Bu sayede, Ace Combat 7, adrenalinin her damlasını hayatta kalmak için harcamayı gerektiren çılgınca, heyecan verici bir yolculuktur. Ve bu bakımdan, oyun çoğu hava muharebe oyununun yayınlanmaya yakın olduğu her yerden daha geniş bir oyuncu yelpazesi için büyük bir başarı olacak.

Ace Combat 7 Oynanış

Ace Combat 7 Uçaklar

Bu oyunda kampanya moduna geçirilen sahnelerin atlanması gerçekten iyi bir şey çünkü gerçekten onlara ihtiyacınız yok. Genel hikaye aslında oldukça havalı, standart kıyamet sonrası geleceğiniz yerine, dünyada yeni ulus devletlere dönüşmüş bir düzen var. Bu ulus devletlerin bir kısmının sağlıklı pilotlar beslemesi var, diğer tarafın savaşmak için uçağıyla teknolojik bir üstünlüğü var.

Gerçekten, Ace Combat 7 için yaratılan dünya ve çatışma harika bir kitap olur. Ne yazık ki, bu hikaye gerçekten en etkili yollarla anlatılmıyor. Kesilen sahnelerin çoğu, bir arcade simülatöründen beklediğim bir şeyin HD versiyonu gibi hissediyorum.

Hotas Denetleyicisi

Ace Combat 7 ekibinin oyuna dahil olan tek HOTAS denetleyicisi için desteğin sağlandığından emin olması gerçekten iyi bir şey çünkü DualShock 4 denetleyiciyle oynamak, daha zor ortamlarda oynarken sinir bozucu olabiliyor. Bu jetleri etkili bir şekilde bu kadar az düğme ile kontrol etmekte çok sıkıntı var ve BandiaNamco’nun kredisine göre seçilebilecek çeşitli düzen seçenekleri var.

Ancak oyun sadece uygun HOTAS desteği için çığlık atıyor ve bir PlayStation’da oynuyorsanız, sadece seçenekleriniz bu ucuz Thrustmaster ve bu inceleme sırasında bulunmayan bu oyun için özel olarak hazırlanan 200 $ HORI kontrol cihazı.

kokpit hotas

Bu oyunu başka bir platform için açabilir ve daha çeşitli HOTAS kontrol cihazlarının keyfini çıkarabilirsiniz, ancak VR desteğini tamamen kaybedersiniz. PlayStation VR, bu oyun için desteklenen tek kulaklıklı mikrofon seti olup,

PlayStation 4 hayranı olmadığınız sürece bir serseridir. Yine, BandaiNamco’nun kredisine göre, oyun PlayStation VR’da çok iyi görünüyor. Ancak, Windows tabanlı VR kulaklıklarının da bu deneyimden biraz kurtulacağı açıktır.

Ace Combat 7 Alınır mı?

Evet. Bu oyun; modern oyun platformlarında bulunan çok az sayıdaki hava muharebe oyunundan biri olma avantajına sahiptir, ancak bu avantajla bile, çok iyi bir oyundur.

Ace Combat 7 inceleme

Ace Combat Türkçe Yama – Satın Al
Maalesef Türkçe yama oyun henüz yeni olduğu için bulunmamaktadır. Ayrıca Ace Combat 7 indir, full indir gibi bulduğunuz bazı sitelerden oyunun bazı cracklı versiyonlarını indirmeyin. Çoğu virüs içeriyor ve bunları indirmenizi kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Sorunsuz bir oyun deneyimi için Ace Combat 7’yi satın alın.

Karar

Seçeneklerin zenginliği, özellikle bir PlayStation 4 oyuncusuysanız, bu oyundan tam olarak istediğiniz deneyimi elde etmenizi sağlar. Bir oyunun tadını çıkarmak için kesinlikle zorlayıcı bir kampanya (campaign) hikayesine ihtiyacınız yoksa, etrafta uçmaktan ve diğer jetleri uçurmaktan hoşlanıyorsanız, bu macerayı kesinlikle yaşamayı istersiniz.

Ace Combat 7: Skies Unknown (Bilinmeyen Gökyüzü)ace combat 7 oynanış

Her beceri seviyesi için ödün vermeyen bir hava savaş oyunu.Basit, anlaşılır ve çok eğlenceli. Ace Combat 7: Skies Unknown sizi; şimdiye kadar yapılmış en iyi avcı jetlerinin bazılarının koltuğuna oturtuyor ve elleriniz acıyana kadar herkesin gününü mahvetmenize izin veriyor. Ayrıca PlayStation VR ve HOTAS denetleyici kombinasyonu inanılmaz derecede iyi.

ACE COMBAT 7: SKIES UNKNOWN Minimum Sistem Gereksinimleri

 • CPU: Intel Core i3-7100
 • CPU SPEED: Info
 • RAM: 4 GB
 • OS: Windows 7/8/8.1/10 (64-bit OS required)
 • VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 750Ti(2GB)
 • PIXEL SHADER: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • SOUND CARD: DirectX 11 sound card
 • FREE DISK SPACE: 60 GB
 • DEDICATED VIDEO RAM: 2048 MB
Ace Combat 7 Skies Unknown PS4

ACE COMBAT 7: SKIES UNKNOWN Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • CPU: Intel Core i5-7500
 • CPU SPEED: Info
 • RAM: 8 GB
 • OS: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (64-bit OS required)
 • VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 1060 (3GB)
 • PIXEL SHADER: 5.1
 • VERTEX SHADER: 5.1
 • SOUND CARD: DirectX 11 sound card
 • FREE DISK SPACE: 60 GB
 • DEDICATED VIDEO RAM: 3072 MB