Bedava Oyun Dağıtıyoruz (Yasal) – Tabletop Simulator – ACELE EDİN!

“Tabletop Simulator” oyunu için Geleneksel Oyun Şenliğimize Hoşgeldiniz! Bundan böyle bazı zamanlarda talepleriniz doğrultusunda sizlere çekilişle oyun hediye edeceğiz. İlk olarak bu ay bizimde çok sevdiğimiz bu oyununu sizlere hediye edeceğiz.

Tabletop Simulator oynanış kampanya bedava full indir türkçe inceleme catan

Yapmanız Gereken Şeyler Çok Basit:

1 – Sitemize Üye Girişi Sayfamızdan Üye Olmak

2 – Facebook Sayfamızı Beğenmek,

3 – Youtube Kanalımıza Abone Olmak

Son olarak bunları yaptıysanız size ulaşabileceğimiz Steam isminizi veya linkinizi alt kısımda yorumlar kısmına yazmanız.İŞTE BU KADAR!

YORUMLARDAKİ İLK 30 KİŞİ ARASINDA YAPILACAK CANLI ÇEKİLİŞLE KAZANAN KİŞİ SEN OL!

MONOPOLY, RİSK, SECRET HİTLER, CATAN, CLUE, UNO, TRİVİAL PURSUİT GİBİ BİNLERCE OYUNU BEDAVA OYNA…

Tabletop Simulator oynanış kampanya bedava full indir türkçe inceleme risk

Tabletop Simulator Oynanış (Türkçe)

Tabletop Simulator oynanış kampanya bedava full indir türkçe inceleme monopoly

Tabletop Simulator (Masaüstü Simülatörü) masadaki masa ve kart oyunlarını simüle eden bir simülasyon oyunudur. Berserk Games adlı küçük bir şirket tarafından yayınlandı ve geliştirildi. Alınır mı? Hangi oyunlar oynanır? Hadi bulalım!

Tabletop Simulatör İnceleme

Tabletop Simulator oyununda herhangi bir hikâye veya yenilikçi grafik olmayabilir, ancak atölyeden indirilen zibilyon tane oyunla birlikte parlar. Oyun temiz bir menü ile açılır. Buradan modları seçebilirsiniz. Fizik ya da tahta oyunları ya da herhangi bir şeyle uğraşmanıza izin veren single player var. Bu mod için gerçekten başka bir şeye gerek yok ve gerçekten sadece masa oyunlarını oynamak için yapılmış bir oyundur. Ünlü Secret Hitler, Catan, Uno gibi oyunlar oynanabilir. Çok oyunculu modu var. Çevrimiçi bağlantıyla başkalarına katılmanıza ve onlarla oynamanıza izin verir. Ayrıca kendi oyunlarınızı oynamak için kendi odanızı ayarlayabilirsiniz.
Arkadaşlarınız ile beraber çevrimiçi bu tarz oyunlar oynayıp saatler boyu eğlenmek mümkün. Her oyuncu kendi imlecini kontrol eder ve nesnelerle etkileşime girmesine izin verilir. Yönetici yapabileceklerinizi veya etkileşime girebilecek nesneleri değiştirebilir. Sadece bir lobi oluştur ve oyna! Ayrıca arkadaşlarınızla özel bir odada oynayabilirsiniz. Uzakta yaşayan bir arkadaşınızla arkadaşça (ya da korkunç) bir masa oyunu oynamak istiyorsanız Tabletop Simulator harika. Son mod, bir bilgisayarı çok oyunculu moda sokan hotseat modudur. Ama herkesin bilgisayar başında dolaşıp gerçek bir masa oyunu gibi toplanmaları gerekiyor. Bu, ailenizle oynamayacağınız elinizde olmayan bir oyunu oynamak veya hazırlanması zor olan oyunları oynamak için mükemmeldir.

Tabletop Simulator oynanış kampanya bedava full indir türkçe inceleme satranç

Tabletop Simulator Fiyatı: Steam 31 TL

Tabletop Simulator ile Oynanabilecek Oyunlar

Tabletop Simulator oynanış kampanya bedava full indir türkçe inceleme clue

Oyun ile oynanabilecek 1000’in üzerinde oyun var ve bunları Steam Atölyesinden ücretsiz bir şekilde indiriyorsunuz. Bizce kesinlikle boardgame diye tabir edilen monopoly, catan, risk gibi oyunları seviyorsanız alınır! Ekleyin Beraber Oynayalım 😉

Tabletop Simulator oynanış kampanya bedava full indir türkçe inceleme catan 2Tabletop Simulator kampanya bedava ücretsiz indir türkçe oynanış uno