The Surge Mükemmel oyunlarla dolup taşan 2017’de, şu ana kadarki en büyük sürpriz olabilir.

Deck13’ün 2014 oyununun Lords Of Fallen’i takip eden The Surge, bu oyunun Dark Souls formülünü klonlamasından oldukça başarılı. FromSoftware’nin popüler serileri gibi The Surge, son derece zorlu, üçüncü şahıslara yönelik bir yakın muharebe odaklı aksiyon rol yapma oyunudur.

satın al

Lords Of Fallen, Souls oyunlarının hem genel oyun tarzını hem de estetiğini ortaya koyduğu için mutluydu, ancak The Surge kendi kimliğini oluşturma yolunda daha fazla enerji harcamış. Deck13, bir bilim kurgu ayarını ve korku tarzı bir tonu kucaklayarak yeni oyununu farklı kılmış ama bazı ilham verici tasarım deneyleri, birkaç pürüzlü noktalardan biri olmuş durumda.

En İyi Oyuncu Mouse 2019 İncelememiz için TIKLAYINIZ!

En İyi Bluetooth Hoparlör 2019 İncelememiz için TIKLAYANIZ!The Surge (Dalgalanma), 2017’nin en büyük sürprizlerinden biri!

The Surge, mevcut kaygılar üzerine inşa edilmiş bir gelecekte gerçekleşir. Dünya iklim değişikliği ile mahvolmuştur ve CREO adlı bir şirket, işleri düzeltmek ve insanları makinelerle kaynatmak için projeler üzerinde çalışarak işleri düzeltmek için adım atmıştır. Oyunun kahramanı, Warren adındaki tekerlekli sandalye kullanan bir adam, bir kez daha yürüme şansı için şirkette işe alınmıştır.

sistem gereksinimleri

Gerçek video oyunu modasında, Warren işlerin cehenneme gitmesi için tam zamanında gelir. Onu “teçhizat” ile donatan ve ona yürüme kabiliyeti veren ve aynı zamanda hızını ve gücünü artıran mekanik bir cihaz olan acı verici bir operasyonun ardından Warren, içeriden saldırı altında olan bir tesiste uyanır. Bir şey, diğer çalışanların çoğunu cinayet ve şiddete itmiştir ve neler olduğunu bulmak  ya da en azından CREO’dan kaçacak kadar uzun süre hayatta kalmak Warren’a kalmıştır.

Bir sürü dostça karakterle tanıştım ve The Surge’da ilerlerken arsa üzerinde genişleyen düzinelerce ses kaydı aldım, ancak hikaye teoride idamdan daha ilginç. Teknolojinin ahlaki ve ahlaki değerleriyle ve insanlığın doğa üzerindeki etkisiyle boğuşmaya çalıştığı sürece, vahiylerinin çoğu herhangi bir distopya bilimini okuyan herkes için tahmin edilebilir.
Arsa ayrıntılarını çivilemiyor, ancak The Surge ustaca ürpertici bir atmosfer yaratıyor. CREO’nun merkezi, mükemmel bir video oyunu ayarı gibi görünüyor. Oldukça büyük bir labirent alanı, ama yine de liberal sayılabilecek yer işaretleri sayesinde onun içindeki yerimi anladığımı hissettim. Süslü toplantı salonlarından yıkık fabrikalara kadar her yeni bölgeyi keşfetmek, bende her köşesinde saklanan ölüm kesinliğinde bir rahatsızlık olarak artan bir korku hissi ortaya çıkardı.

Şaşırtıcı Anlar – Tuzaklar

The Surge’de ölüm kesindir. Oyun sizi şaşırtmak ve öldürmek için yeni yollar bulmaktan zevk alıyor. Düşmanlar genellikle köşelerde gizlenmez ve bir kapıdan geçtiğinizde hemen karşınıza çıkarlar. Ya da çarpacakları kutuların arkasına yerleştirilirler. Veya doğrudan yolunuzda, bir şekilde atlamanız gereken bir zehirli gaz yamasının ortasında beliriverirler.

Nisan 2019 ps plus oyunları the surge

Bu tuzaklar için Deck13’ü lanetlemek için çok zaman harcadım, ancak her kazanılan ilerlemenin içinde hissettiğim memnuniyeti reddetmiyorum. Bu ilerlemenin büyük kısmı, The Surge’ın, yüksek düzeyde konsantrasyon gerektiren üçüncü şahıs mücadelesinde ustalaşmaya başladı. Warren’ın hacimli, yarı-mekanik çerçevesi, biraz yavaş hareket ettiği anlamına gelir, ancak yine de bir yıldırım hızıyla savaşır. Kazanmak, yakın dövüş alanına girip çıkmak için mükemmel fırsatları öğrenmek ve sınırlı dayanıklılık çubuğumu dikkatlice yönetmek demekti.

Savaşın hızına ve yoğunluğuna rağmen, bazı detaylı kaynak yönetimi, The Surge’ün mücadelelerine yönelik bir strateji duygusu veriyor. Her saldırı için boşalan veya Warren’ın gerçekleştirdiği dodge’ların dayandığı güçlülüğün yanı sıra, siz saldırdıkça doldurulan bir enerji barı var. Ne donattığınıza bağlı olarak, farklı şeylere enerji harcayabilirsiniz. Düşmana saldırabilen veya yavaşlatabilen bir dron toplamak için kullanabilirsiniz. Şifa, dayanıklılık kazancı veya diğer geçici kazançları değiştirebilir yada bir düşman hamlesinde belirli bir uzvu hedef alan ve kesen bir bitirme hareketi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz. The Surge’ün savaş sistemi seçenekler sunan ve her bir mücadele karşılaşmasını duruma bağlı olarak farklı bir yöne çekmenizi sağlayan akıllı bir sistemdir.

Akıllı Keşif Ve Savaş SistemiKanlı hareketleri de özel bir notu hakediyor. Onlar, kahkahalarla başa çıkarılan görsel vitrinlerdir – oyun rakibinizi parçalara ayırırken büyük miktarda kan sıçraması göstermesi için yavaş hareket eder ama bir son hamle yapmak size düşmanın düşmesine karşı daha yüksek bir şans verir. Vücudunuzun hangi bölgesinden koparsanız yağma parçası kazanırsınız. Bu yağmalama hemen size donatılamaz. Daha ziyade, onu bir Ops Merkezine (teçhizatınızı yükseltmek için artık harcadığınız yere) yeni teçhizat oluşturmak veya mevcut kurulumunuzu yükseltmek için kullanabileceğiniz parçalara bölündüğü yere geri götürmek zorundasınız.

the surge oynanış

RPG’lerde iş yapmak doğru hamleler yapmak zordur. Genellikle o kadar karmaşıktır ki görmezden gelmek daha kolaydır. The Surge bu sorunu önler. Bu konuda işçiliği nispeten basit ve ulaşılabilir, bu iyi, çünkü yüzde 100 gerekli bir durum. Bitirme hamlelerini sık sık kullanmanız, işçilik malzemeleri toplamanız ve donanımınızı geliştirmeye devam etmeniz, hayatta kalmanız için önemlidir. Tam dişli setlerini düşmanlardan bir araya getirmek, artan dayanıklılık rejenerasyonu veya her öldürme ile sağlığı yeniden kazanma yeteneği gibi ek bonuslar sağlar. Bunlar savaşma yaklaşımınızı tamamen değiştirebilir.

The Surge İmplantlar

The Surge donanım ve işçilik sistemi, akıllıca arama ve savaş üzerine doğrudan sarılır ve inşa edilir. Bu öğeler aynı zamanda implantlarla da bağlanır. Pek çok RPG’den farklı olarak, teçhizatınızı seviyelendirmek, size stat artırmaları konusunda fazla bir şey vermiyor; bunun yerine, daha fazla implant yuvası açar ve söz konusu implantları takmanız için size daha fazla enerji verir. Oyunda, bariz bir şekilde (sağlık artışlarından, iyileştirici maddelerden ve benzerlerinden) etrafınızdaki dünyayı yavaşlatmak için sağlık harcayabileceğiniz bir implant gibi daha karmaşık çeşitlere kadar onlarca farklı tipte yükseltme vardır.

temel özellikler

İmplantları değiştirmek için bir Ops Merkezinde olmanız gerekir, Ops Merkezi’ndeyseniz onları istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Bu mükemmel sistem, karşılaşmamıza veya önünüzdeki bölgeye bağlı olarak karakterimi dakikalar içinde tamamen değiştirmeme izin verdi. Bazı noktalarda, düşman sağlık çubuklarını görme yeteneğimi, toksik gaz solumama izin veren bir tanesiyle değiştirmem gerekiyordu. Diğerlerinde, özellikle de son oyunun yakınında, başlangıçta kırılgan karakterimi en güçlü düşmanlardan bile yarım düzine isabet çıkarabilecek bir canavara çevirerek sağlığın arttırılması için mümkün olduğunca fazla implant noktası ayırdım. Etrafındaki kargaşaya rağmen karakterimin yeteneklerini ve yönünü tam olarak kontrol ediyordum.
The Surge Boss Fights (Patron Savaşları)

Aslında, The Surge’ın gerçekten kötü anları, bu kontrol duygusunu ortadan kaldırdığında, belirsiz stratejiler talep etmeyi gerektirmez. Bu, oyunun bir avuç patron savaşlarında belli bir problemidir. Toplamda sadece beş ya da altı tane var; bu kavgaların sayısı (The Surge hakkındaki en kötü şey), bu tür bir oyun için hayal kırıklığı yaratacağı bir rakam.

Boss Fight’lar, sadece büyük bir düşmandan kurtulmaktan ziyade, nasıl üstesinden geleceğinizi çözmeniz gereken bazı özel numaralardan oluşur. Bu düşmanlar aşırı zor değil. Sadece bir kavga beni başarılı olmak için üç ya da dörtten fazla denettirdi.

the surge full indir

Yine de sinir bozucu Boss Fight’lar olmasına rağmen, beklediğimden çok daha iyi bir oyun deneyimi oldu. 2014 yılında Fallen Lords’u incelediğimde, Fallen Lords için “şaşırtıcı bir beceri gösterisi ve daha parlak şeylerin bir işareti” olduğunu söyledim. Deck13 daha eşsiz bir vizyonla daha belirgin ilhamlara dayanarak, The Surge ile ilk vaatlerini yerine getirdi.

The Surge, Focus Home Interactive tarafından sağlanan son sürüm öncesi Steam kodu kullanılarak gözden geçirildi.

The Surge Türkçe Yama

The Surge Temel Özellikler

The Surge Fiyat: PS4 179TL Kampanyada 54TL düştü.

The Surge Satın Al

The Surge İndir

The Surge Türkçe Yama Mevcut

The Surge Oynanış Videosu (Türkçe) Yakında Sizlerle

Xbox One, PS4, PC platformlarında kullanılabilir

İlk piyasaya sürülme tarihi: 15 Mayıs 2017

Yayımcı: Focus Home Interactive

Geliştirici: Deck13 Interactive

Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun

Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Türü: Aksiyon-macera oyunu, RPG

The Surge 2 incelemesi yakında sizlerle olacak.

The Surge PS4

The Surge Minimum Sistem Gereksinimleri:

    CPU: AMD FX-8320 (3,5 GHz) / Intel i5-4690K (3,5 GHz)

    CPU SPEED: Info

    RAM: 8 GB

    OS: Windows 7/8/10 (64-bit)

    VIDEO CARD: 1 GB, AMD Radeon R7 360 / NVIDIA GeForce GTX 560 Ti

    PIXEL SHADER: 5.0

    VERTEX SHADER: 5.0

    FREE DISK SPACE: 15 GB

    DEDICATED VIDEO RAM: 1 GBThe Surge Önerilen Sistem Gereksinimleri:

    CPU: AMD FX-8370 (4,0 GHz) / Intel Core i7-3820 (3,6 GHz)

    CPU SPEED: Info

    RAM: 16 GB

    OS: Windows 7/8/10 (64-bit)

    VIDEO CARD: 4 GB, AMD Radeon RX 480 / NVIDIA GeForce GTX 970

    PIXEL SHADER: 5.1

    VERTEX SHADER: 5.1

    FREE DISK SPACE: 15 GB

    DEDICATED VIDEO RAM: 4096 MB