Acronis True Image 2019 Kullanımı Türkçe Fiyat İndir

Merhaba Acronis True Image 2019 versiyonunu geçtiğimiz aylarda piyasaya sundu. Bizim de en beğendiğimiz bu sorunsuz yedek alma programının detaylarını yazımızda paylaşıyoruz. 2018 sürümünden farklılıklarını aşağıda belirttik. Nasıl kullanılır, yedek alma, cep telefonu veya tablet yedeği nasıl alınır, bulutu sistemi (cloud system) nasıl çalışır ücreti nedir, imaj alma, imajı geri yükleme nasıl yapılır, nasıl satın alınır, fiyatı nedir? Tüm bunları yukarıdaki videomuzda paylaştık. Ayrıca Acronis True Image 2019 full versiyonu bir yerlerden bularak indirmeye çalışmak hem yasal değildir hem de böyle bir versiyonu yoktur. Online olarak güncellenen bir sistemdir ve full olarak belirtilen tüm programların bilgisayarımıza zamanla zarar verecek içerikler barındırabileceğini hatırlatmak isteriz. Lütfen bu yazıyı aşağı kısımdan oylamayı, sağ taraftan bültenimize abone olmayı ve sitemize üye olmayı unutmayın. Her sorunuza mutlaka cevap vereceğimizi belirtmek isteriz. Sizler önceliğimizsiniz. Acronis True Image 2019 sürümünün 2018 versiyonundan farklılıklarına gelecek olursak;

Acronis Survival Kit

acronis true image 2019 türkçe bilgilinet

Bu all-in-one kurtarma aracıyla bir çökmeden sonra kurtarma işlemi basittir. Harici bir sürücüde oluşturulduğunda, tüm sisteminizi güvenilir bir şekilde geri yüklemek için ihtiyacınız olan her şeyi (önyükleme medyası, sistem bölümü ve tüm yedeklerinizi) içerir. Acronis True Image 2019 iso oluşturun ya da kurtarma işleminizi harici bir sürücüye takmak kadar kolaylaştırın.

Yedekleme Sürümlerini Temizleyin

Acronis True Image 2019 İndir bilgilinet

Disk alanınızı daha iyi yönetmek için yerel yedekleriniz üzerinde daha da fazla kontrol alın. Acronis True Image 2019 Yeni yedekleme temizleme programı, yedeklemenizin gereksiz sürümlerini el ile seçerek ve artık ihtiyacınız olmayan dosyaları silerek yer açmanızı sağlar. Neye ihtiyacın olursa kalsın, gerisini silin.

Mac için Aktif Disk Klonlama

Acronis True Image 2019 imaj alma bilgilinet

Daha hızlı bir Mac’e veya daha büyük bir diske sahip olmak mı istiyorsunuz? Kullanımdayken Acronis True Image 2019 ile sisteminizin tam bir kopyasını klonlayın – sisteminizi durdurmaya ve yeniden başlatmaya gerek yok. Süper hızlı veri aktarımı için bir USB-C kablosu bağlayın veya önyüklenebilir bir kopya için harici bir sürücüyü takın. Bootcamp kurulumları da desteklenmektedir.

Parallels Masaüstü Yedekleme

Parallels Desktop 14 kullanıcıları için, Mac’inizdeki sanal makinelerin kurtarılması, Acronis True Image 2019’un sanal makineleri yedeklemek için yerel bir API kullanmasıyla artık tamamen akıcı hale geldi. Bu, VM’lerin Parallels Desktop ortamında önyükleme yapılabilen bir dizi dosya olarak kurtarılabileceği anlamına gelir.

Geliştirilmiş Bulut Yedekleme

Acronis True Image 2019 full bilgilinet

Acronis’in yeni buluttan biçimlendirmesi, hem Windows hem de Mac için yedeklemelerin güvenilirliğini ve performansını artırır. Bu, bağımsız olarak kanıtlanmış en hızlı bulut yedeklemesinin daha da iyi olduğu anlamına gelir, dijital gizliliğinizi sağlamak için verilerinizi şifreleyen güvenli, saha dışı depolama sağlar.


USB Bağlandığında Yedekleme

Birçok kişi verilerini harici bir USB sürücüsüne yedeklemeyi tercih ediyor. Bu sizin tercih ettiğiniz yerse, yeni etkinlik tabanlı bir planlama seçeneği ile bunu daha da kolaylaştırdık. “USB eki ile” seçildiğinde, USB sürücünüz bağlandığında yedeklemenin otomatik olarak başlayacağı anlamına gelir. Mesela küçük bir dosya oluşturup bunu Acronis True image 2019 ile yedekleyebilirsiniz.

WinPE Medya Geliştirmeleri

Medya oluşturucumuz, sisteminizi aynı veya yeni donanıma geri yüklemek için kolayca önyükleme ortamı oluşturmanızı sağlar. Ayrıca Acronis True Image 2019 ile iso dosyası oluşturulabilir ve artık, WinPE üreticisi ağ bağdaştırıcılarını algılayabilir ve ağ ayarlarını yapılandırabilir, böylece sisteminizi bir Ethernet bağlantısı ve bir Wi-Fi ağı aracılığıyla kurtarabilirsiniz.

Ransomware’den Aktif Koruma

Yedek endüstrinin ilk yapay zeka tabanlı anti-ransomware teknolojisi olan Acronis Active Protection, müşteri verilerini şifrelemek için 200.000’den fazla saldırıyı durdurdu. Acronis True Image 2019, ağ paylaşımları ve NAS cihazları üzerindeki verileri korumayı genişletir.

Son Söz

Acronis True Image 2019 full Türkçe desteği var mı, maalesef şuan için yok ama videomuzu izleyerek gereken her şeyi öğrenebilirsiniz. İleri bir seviye İngilizce gerektirmiyor. Yazımızı aşağıdan oylamayı, sitemize üye olmayı, sağ taraftan bültene abone olmayı unutmayın diyor ve sorularınızı bekliyoruz. Satın almak için, yükseltmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

BilgiliNet.Net