En iyi Antivirüs Hangisi 2019

En iyi antivirüs hangisi 2019 ücretsiz” olanlar ve “En iyi antivirüs 2019 ücretli” olanlar olarak ayırmadan detaylı bir inceleme yaparak sizlere sonuçları Bilgilinet.net olarak sunuyoruz. En iyi antivirüs programları sıralamasını genel olarak aşağıdaki resimde karışık sıralı olarak verdik. En iyi antivirüs programı 2019 neye göre değerlendirildiği de aşağıdaki detaylı açıklamamızda mevcuttur.

En iyi antivirüs programı 2019 Koruma, Performans, Kullanışlılık olarak 3 bölümde gerekli mercilerle incelenip uluslararası kriterde değerlendirilmiştir. En iyi ücretsiz antivirüs programı 2019 hangisi diye soracak olursanız aşağıdaki listede sizlere en iyileri, kaçar puan aldıkları ve ücretli versiyonlarla kıyaslamaları net bir şekilde belirtilmiştir. Öncelikle tüm bu bilgilerin www.av-test.org sitesinden kaynak olarak kullanıldığımızın altını özellikle çizmek isteriz. Bu inceleme yazısı Windows kullanıcıları içindir. En iyi antivirüs programı 2019 android, ios, businness incelemelerini de çok yakında sizlerle paylaşacağız.2018’in en iyi antivirüs programını önceki yazılarımızda detaylı olarak incelemiş ve kanıtlarıyla sizlere sunmuştuk:(buradan ulaşabilirsiniz).

En İyi Antivirüs Programı 2019 Sıralaması

En iyi antivirüs 2019 sıralaması liste ücretli ücretsiz bilgilinet

 

En İyi Antivirüs Programı Hangisi 2019 Sıralaması Neye Göre Değerlendirilmiştir?

Koruma (PROTECTION)

Bir güvenlik ürünü gerçek tehditlere karşı ne kadar iyi korunuyor? Simüle edilmiş test koşullarında teorik olarak değerlendirilmek yerine, AV-TEST’te, ürünlerin en son saldırıları savuşturması gerekmektedir. Siber suçlular tarafından başlatılan tüm silahlar titizlikle tasarlanmış testlerde kullanılır: örneğin kötü amaçlı yazılım, saldırılara karşı saldırılar, web sitelerinden indirilenler, virüslü e-posta yoluyla yapılan saldırılar ve daha pek çok şey.

En İyi Antivirüs Hangisi Performans (Performance)

Bir güvenlik ürününün kullanımı ne ölçüde korunan sistemin hızını etkiler? AV-TEST laboratuvarındaki uzmanlar, gerçekçi koşullar altında gelişmiş testler kullanarak performans üzerindeki sonuçları inceler.

Popüler web sitelerini başlatırken yavaşlama,
Sık kullanılan programların daha yavaş indirilmesi,
Standart yazılım programlarının daha yavaş başlatılması,
Sık kullanılan programların daha yavaş yüklenmesi,
Dosyaların daha yavaş kopyalanması (yerel olarak ve bir ağda)gibi özellikler antivirüs programlarının performanslarını belirler.

Kullanılabilirlik (USABILITY)
Güvenlik programlarının test edilmesindeki odaklanma, korumanın etkililiğinin belirlenmesinde açıkça belirgindir. Ancak, hem ev hem de şirket ortamı için kullanıldığında, güvenlik ürünlerinin kullanılabilirliği göz ardı edilmemesi gereken bir rol oynar. Yanlış alarmlar, kötü amaçlı yazılım saldırıları kadar iş rutinini bozabilir.

Bu makalemizi faydalı bulduysanız aşağıdan oylama yapmayı, sitemize üye olmayı ve aklınızdaki herhangi bir soruyu bizimle yorumlar kısmında paylaşmanızı istiyoruz. Lütfen sağ taraftaki bültenimize katılın ve konuyla ilgili yazılardan anında haberiniz olsun! Her zaman burada sizlerleyiz 😉

BilgiliNet.net