fiyat

Hootsuite muhtemelen, sosyal medya yönetim uygulamasının ilk öncüsü olan sosyal medya yönetim uygulaması (ayda 29 dolar ile başlar, yıllık faturalandırılır) iyi hazırlanmış ve derin özellikli bir çözümdür. Ancak kapsamlı bir analitik araç seti olmasına rağmen, Editörlerin Seçimi kazananları olan Sprout Social (biraz daha kapsamlı bir araç setiyle öne çıkıyor) ve Sysomos (daha gelişmiş analizler, küresel dinleme gücü ve etkileyici yönetim araçlarını içeren) kazananlar arasında hala biraz geride. Yine de Hootsuite, özellikle teknoloji meraklısı bir pazarlama ekibine sahip küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) müşterileri için önemli bir pazar gücü olan sağlam bir araçtır.Artıları

Eksiksiz bir sosyal medya yönetimi ve analitik araçlar seti,

Düzenli ve çekici bir kullanıcı arayüzü

Ekonomik.

Güçlü izleme

Etkileyenlerin etkin bir şekilde tanımlanması.

Çok fazla entegrasyon.

Eksileri

Eklentiler hızla pahalılaşıyor.

Kurumsal planlara ayrılan en güçlü özellikler.

Yayınlama ve küratörleşme özellikleri daha sezgisel olabilir.

Hootsuite Fiyat ve Kurulum

hootsuite free

Hootsuite Professional planı için 30 günlük ücretsiz bir deneme var, ancak daha fazla puan için yükseltme veya ödeme yapma konusunda sürekli bilgi istemiyle sizi bombalıyor. Mesleki plan aylık 29 dolar, yıllık fatura, ancak yalnızca bir kullanıcı ve 10 sosyal profil için. Bu kademe KOBİ’lerin ve yalnız girişimcilerin küçük sonlarına yöneliktir. Takım planı (ayda 129 dolar, yıllık fatura tutarı) size 3 kullanıcı ve 20 sosyal profil, ayrıca özelleştirilmiş analiz görünümleri, ekip işlevselliği, markalı URL’ler, sosyal kampanya sertifikaları ve daha fazlasını sunar. Aylık 599,00 ABD Doları İş planı 50 sosyal profile kadar çıkmakta ve daha küçük ve orta ölçekli işletmelere (KOBİ’ler) daha fazla özelleştirme ve yatırım getirisi (YG) ve analitik veri ihracatını içermektedir. Sonra, büyük işletmeler, kuruluşlar ve devlet kullanımı için yapılandırılmış ve özel fiyat teklifi ile fiyatlandırılmış olan Kurumsal plan var. Şirket ayrıca, platformda ustalaşmak isteyenlere platform eğitimi veren Hootsuite Akademisi adlı bir program sunuyor.
Hootsuite hesabımı ayarlamak oldukça basitti. Hootsuite panosuna giriş yaptım ve kurulumumu profilimi tamamlayarak başlattım. Hootsuite, LinkedIn resmimi profil resmim olarak düşmüştü. Daha sonra, test Facebook ve Twitter ağlarımı ekledim ve ardından bahsedenleri, yayınları ve tweet akışlarını ekledim. Akışlar, arabirimin sağ tarafındaki simgelerin “Akış Ekle” menüsünü kullanarak veya sol üst taraftaki açılır menüyü kullanarak eklenebilir. Bu ilginç yaklaşım, Stream kurulumunu hem sağ elini kullananlar hem de benim gibileri için bilinçli olarak daha sezgisel hale getiriyor.

Hootsuite Özellikler ve Arayüz

Gösterge Tablosu, ana araç grupları, ürün kontrolleri ve ek hizmetler ile birlikte sol taraftaki açılır menüde düzenlenmiştir. Ekranın üst kısmındaki Üstbilgide, bir Profil seçebilir, mesaj oluşturabilir ve daha sonra bunları yayınlayabilir veya zamanlayabilirsiniz. Bu çalışma alanının altında, Akış ve Sosyal Ağların eklendiği ve etkinliklerinin gösterildiği alandır. Hootsuite, sosyal hizmet hizmetini iyileştirmenin ve artık bir markanın müşteri hizmetleri deneyiminin ön çizgisini temsil eden sosyal medya yöneticileri için bir yardım masası olarak daha fazla yardım etmenin bir yolu olarak Twitter’ın müşteri geri bildirim özelliğiyle yeni bir entegrasyon da ekledi.

kullanımı

Yayın cephesinde, Hootsuite, Microsoft OneDrive, Dropbox, Google Drive, Box ve diğerleri de dahil olmak üzere kaynaklardan doğrudan Hootsuite panosundan içerik almak için kapsamlı entegrasyonlarını panoya daha derinlemesine bağladı. Artık fotoğraflarınızı yayınlarınıza ekleyebilir ve daha az tıklama ile yayınlayabilir veya zamanlayabilirsiniz; ayrıca Ekip ve İş katmanlarında, ortak yazı sırasına, iş akışlarına ve onaylı yayınlarla içerik kitaplığına daha kolay erişmenizi sağlar.

Usta Platform Sahiplerini Buldu

Hootsuite, genel olarak bir Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) paketinin sosyal dinleme araçları yönündeki güçlü takımını sayar ve ana akış tabanlı izleme panosu hala birçok sosyal yönetim platformunun taklit ettiği bir tasarımdır. Kurumsal sınıf marka dinleme cephesinde, Hootsuite, diğer markalarla aralarında Brandwatch olan üçüncü taraf ortaklık anlaşmaları da yaptı. Brandwatch Analytics ile birleştiğinde Brandwatch’ta 1.000,00 dolar, ikili çok güçlü bir sosyal medya aracı ekibi yapar.Hootsuite Mükemmel

hootsuite türkçe inceleme

Sonuç: Sosyal medya yönetimi pazarının öncülerinden biri olan Hootsuite, dijital pazarlamacıların ihtiyaç duyduğu listeyi yapar.


Siteyi ziyaret et