Anker Soundcore bluetooth hoparlör almalımıyım? İlk olarak Bluetooth hoparlör alırken nelere dikkat etmeliyim? hangi Bluetooth hoparlör almalıyım? Su geçirgenliğine nerden bakarımm gibi aklınızda sorular olabilir. Tüm bu soruların yanıtı için En İyi Bluetooth Hoparlör 2019 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Anker Soundcore Bluetooth Hoparlör ile müziğinizi, çift yüksek performanslı sürücüler ve benzersiz bir spiral bas bağlantı noktası aracılığıyla gerçekleştirilen tam gövdeli stereoda yaşayabilirsiniz. Pil ömrü 24 saattir ve yaklaşık 500 şarkı çalma süresi sağlar.Anker Soundcore Bluetooth Hoparlörün fiziksel özelliklerin incelersek eğer. Listenizde taşınabilirlik yüksekse, küçük hoparlör kategorisine girer.

Anker Soundcore Bluetooth Hoparlör Kutu İçeriği

Anker Soundcore Bluetooth Hoparlor kutu
  1. Bir adet mikro USB kablosu
  2. Bir adet şarj bloğu
  3. Bir adet kullanım kılavuzu
  4. Bir adet garanti belgesi ve Anker SoundCore Bluetooth hoparlör ile birlikte kutu içinden çıkmaktadır.

Anker Soundcore Bluetooth Hoparlör‘ün üst ve alt kısmı eşsiz görünümlü kauçuklu plastik sunar, geri dönüştürülmüş kâğıt görünümü verir. Hoparlör kaliteli bir ürün hissi veriyor. Çevreleyen kumaş ızgara, genel olarak ucuz görünmüyor harika görünüyor.

LED pil seviyesi göstergeleri, NFC eşleştirmesi, Google Voice yardımı ve Siri ile bası önemli ölçüde artırmak için “YUKARI” düğmesini kullanabilirsiniz. Ancak bir parça hayal kırıklığı olan önceki şarkınıza dönmenin bir yolu yok ama şarkıları atlayabilirsiniz.

Anker Soundcore Bluetooth Hoparlörün powerbank olarak çalışan bir ‘Charge Out Port’ var. Telefonunuzun pili zayıflıyorsa, telefonunuza bir USB kablosu takın ve SoundCore’u bir güç bankası gibi kullanabilirsiniz.

SoundCore ayrıca IPX5 derecesine de sahiptir. Test edildikten sonra alınan sonuç ise sadece su sıçramasına dayanıklıdır.
Anker Soundcore Bluetooth Hoparlor

Bu hoparlör Bluetooth 4.0 teknolojisini kullanır ve tüm Bluetooth özellikli cihazlarla uyumludur. Telefonunuza veya tabletinize 20 metre mesafeden anında bağlanabileceksiniz. Bir diğer harika şey de otomatik olarak eşleştirildiği son aygıta otomatik olarak yeniden bağlanmasıdır.

Anker Soundcore Bluetooth Hoparlör çok hafiftir ve hoş bir şekilde inşa edilmiştir. Elinizde harika bir his vardır. Güç kullanmanızı gerektirmez, zahmetsizdir, tek yapmanız gereken güç düğmesine basmaktır ve anında eşleştirme için hazır hale gelir.

Telefonuma eşleştirdim ve gerçekten yüksek sesle çıktığını ve maksimum ses seviyesinde tamamen net olduğunu duyduğuma sevindim. Pil ömrü de oldukça iyiydi, bu yüzden açık havada almak için kötü bir seçim olmazdı.

Artıları

•          Büyük ses (yüksek sesle alabilirsiniz)

•          24 saat pil ömrü

•          Bluetooth 4.0 uyumlu

•          20 metre Bluetooth aralığı

•          Mükemmel genel ses

•          Güçlü bas

•          Sağlamlık orta

•          Eşleştirmek kolay

•          Otomatik yeniden bağlanma

•          HafifEksileri

•          Son eşleştirilen cihaza otomatik olarak yeniden bağlanmak, cihazlarını döndüren bazı insanları rahatsız edebilir, ancak yalnızca bir veya iki cihaza sahip olanlar için bu iyi bir şeydir.

•          Sadece su sıçramasına dayanıklıdır. Yani bu sualtına batırılamazsın.


Anker Soundcore Bluetooth Hoparlör fiyatı 190 TL civarındadır. Satın almak için Tıklayınız!