Bose SoundLink Revolve Plus bluetooth hoparlör almalımıyım? İlk olarak Bluetooth hoparlör alırken nelere dikkat etmeliyim? hangi Bluetooth hoparlör almalıyım? Su geçirgenliğine nerden bakarımm gibi aklınızda sorular olabilir. Tüm bu soruların yanıtı için En İyi Bluetooth Hoparlör 2019 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bose kalitesiyle bilinir ve SoundLink Revolve Plus da hayal kırıklığına uğratmaz. Revolve Plus ‘nın önceki sürümüne kıyasla en büyük gelişmesi Revolve, ses seviyesindeki artışı ve tepedeki ilave tutacağıdır. Bu ayarlar Bose SoundLink Revolve Plus ‘ı daha 360 derece ses deneyimi sunan daha yüksek sesle taşınabilir bir hoparlör yapar. Revolve Plus, ses kalitesinin her yönde aynı olmasını sağlamak için bir ses saptırıcıyı kullanan silindirik, boru şeklindeki bir hoparlördür.BOSE

Peki, Bu Bluetooth Hoparlör Hangi Özelliklere Sahip?

İlk fark edeceğiniz şey sanatsal şekli. Hoparlör, çoğu ev dekoruna kolayca sığabilir ve bir sehpadaki en büyük çekim yeri olarak kendini iyi koruyabilir.

Alt yarısı, etrafındaki küçük deliklerle delinir, böylece ses kaplama tarafından engellenmez. Hoparlör beyaz veya siyah renklerde gelir ve zevkinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Delikli alt kısmı içeren hoparlör gövdesinin çoğu, kauçuk kaplı olan üst ve alt kısımların dışında alüminyum ile kaplanmıştır. BOSE Soundlink Revolve Plus hoparlörü silmeyi kolaylaştırdığından ve yüksek bir yerden düşerse bile koruduğundan sevdiğim güzel bir özelliğidir.

Arkasında (silindirik olmasına rağmen) delikli olmayan bir yama göreceksiniz ve burası Mikro USB kablosu takabileceğiniz yerdir. Hoparlörü geleneksel şekilde bağlamak için kullanabileceğiniz 3.5 mm’lik bir ses jakı bağlantı noktası da vardır (bir kablo kullanarak). Hoparlörün kaidesinde Bose’un ayrı olarak sattığı bir şarj cihazıyla bağlantı kurmak için kullanabileceğiniz temas noktaları bulunur. Şarj cihazının ayrı satılmak yerine paketin bir parçası olması gerektiğini düşünüyorum.

Hoparlörde ayrıca hoparlörü tripod sehpasına monte etmenizi sağlayan dişli bir bağlantı noktası bulunur. Bu, dışarıda olduğunuzda güzel bir özelliktir, çünkü bir tripod yardımı ile yüksek bir yerde durabilir.

Bose-Soundlink-Revolve-Plus alti

Bose Soundlink Revolve Plus Bluetooth Hoparlör Kullanımı
Kontrol düğmeleri, hoparlörü kullanmayı çok kolaylaştıran ve ses seviyesini sizin memnuniyetinize göre ayarlayan üste yerleştirilmiştir. Kontrol düğmeleri, açma / kapama düğmesini, ses açma düğmesini, Bluetooth eşleştirmesini ve giriş kaynağı anahtarını içeren çukurlardır.

BOSE Soundlink Revolve Plus cihazının bir başka özelliği de, şu anda Siri ve Google Asistanının etkin olması ve onları etkinleştirmek için bir düğmeye sahip olmasıdır. Bu benim sevdiğim bir özellik, en sevdiğim şarkıları bulma ve çalma işimi çok kolaylaştırıyor.

Hoparlör ayrıca çağrılar sırasında çok faydalı olan dâhili bir mikrofona sahiptir. Aslında, mikrofon öylesine net ki diğer taraftaki kişi sizi duymakta sorun yaşamayacak. BOSE Soundlink Revolve Plus ayrıca görüşmenin diğer ucundaki kişiyi herhangi bir zorluk yaşamadan ve benim de havalı olduğunu düşündüğüm bir mesafede duyabildiğiniz için çok net ve yüksektir.

BOSE REVOLVE PLUS BLUTOOTH HOPARLOR

Bluetooth hoparlör ayrıca suya dayanıklıdır ve bulaşıkları yıkarken havuzun yanında ya da lavabonun yanında kullanacaksanız endişelenmenize gerek yoktur. Su sıçramalarına karşı korunaklıdır. Ancak, su geçirmez değildir. Suya batırdığınız zaman bozulabilir bu yüzden dikkat ediniz.

Bose SoundLink Bluetooth hoparlörü istediğiniz zaman iki cihaza da bağlayabilirsiniz ve ona bağlı olan son sekiz cihazı da hatırlayacaktır. Ayrıca, bağlama ilgili bir sorun yaşarsanız, bağlantı prosedüründe size yol gösterecek bir sesli iletişim sistem vardır. Bununla birlikte, sistemi beğenmezseniz, kapatabilirsiniz.Spesifikasyonlar, 16 saatlik bir batarya ömrüne sahip olduğunu, ancak 12 saate yakın olduğunu ve bunun da kötü olmadığını belirtiyor. Pil ömrünün temel olarak ayarladığınız hacme bağlı olduğunu ve yüksek ses seviyesinin pilimizin daha kısa sürede boşalması anlamına geleceğini unutmayın.

BOSE Soundlink Revolve Plus Çok Yönlü Sesini Nasıl Elde Ediyor?

Aşağıya dönük bir hoparlöre sahiptir ve sesi her tarafa dağıtan bir deflektöre doğru yönlendirilir. Bu şekilde nerede durduğunuz önemli değil; Aynı kalitede ses duyacaksınız.

Yüksek seste özellikle bazı şarkıları çalarken ses biraz sertleşiyor.

Orta seviye mükemmel ve size net ve net bir ses veriyor. Müzik bu aralıkta, ses seviyesi yüksek olsa bile çok net verir.

Bose SoundLink Revolve Plus Hoparlör ayrıca Düşük menzil için de çok uygun ve hiç çamurlanma yok ve tüm unsurlar duyuluyor. Hiçbir eleman diğerine gölge düşürmez ve tüm vokaller ve enstrümanlar iyi senkronize edilir.

Artıları
•          Net aramalar yapan dâhili bir mikrofonu vardır

•          Daha kolay taşınabilirlik için bir tutamağa sahiptir

•          Siri ve Google Asistan etkin şekilde kullanılabilir.

•          Su geçirmez.

•          Net, yüksek ses verir.

•          Hangi yönde olursa olsun aynı kalitede ses duyabilirsiniz.

•          Bir tripod üzerine monte edebilirsiniz

Eksileri

•          Ayrı satılan farklı bir şarj cihazıyla birlikte gelir.


Bose Soundlink Revolve Plus bluetooth hoparlör fiyatı 2200 TL civarındadır. Satın almak için Tıklayınız!