En iyi Oyuncu Mouse 2019 bulmak söz konusu olduğunda, bu makale aramanızı başlatmak için mükemmel bir yerdir. Rehberimiz sizin için en iyi oyun farelerinin geniş bir çeşitliliği ile sizin için mükemmel oyun faresini bulmanıza yardımcı olmak için özenle oluşturulmuştur piyasada çoğu fiyat noktasını, stilleri ve kullanım türlerini kapsayacak şekilde seçildi.

En iyi Oyuncu Mouse 2018 Yılına göre en iyi oyuncu mouse 2019 da gelişme göstererek daha yeni dizayn tutuş sağlayan yeni en iyi oyuncu mouse seçenekleri sundu. En iyi mouse markaları da yazıda bulabileceğinizi unutmayın. En iyi kablolu mouse , Gaming Mouse , Işıklı Mouse , en iyi mouse 2018 , en iyi mouse markaları 2018 ve en iyi mouse özellikleri , en iyi mouse fiyatları , en iyi mouse ayarları , en iyi mouse imleçleri , en iyi mouse hangisi gibi soruların yanıtlarınıda bulabileceksizin.
Farklı oyun faresi markaları ve modelleri ile gittikçe daha fazla doygun hale geldiğinde, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru oyun faresini seçmek kolaydır.

Ucuz fareler kesinlikle oyun oynamak için en iyisi değildir ve aradığınız kalite performansını size vermez.

Her ne kadar oyun fareleri biraz pahalı olsa da, yine de yatırıma değer ve doğru, dayanıklı fareyi seçerseniz, kesinlikle oyun dünyasının zeminini sallayacaksınız.

2019’da size yalnızca piyasadaki en iyi oyun farelerini sunmakla kalmayıp, aynı zamanda bazı bağlamlar da ekledik. Kaliteli bir oyun faresi için alışveriş yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında yararlı bilgiler verelim.

En İyi Bluetooth Hoparlör 2019 İncelememiz için TIKLAYINIZ!

Şİmdi En iyi Oyuncu Mouse 2019 ‘daki mouse Aşağıdaki listede Verilmiştir.1- Logitech G Pro Wireless – (En İyi Oyuncu Mouse)

En İyi Oyuncu Mouse 2019

En İyi Oyuncu Mouse 2019 incelememize Logitech G Pro ile başlayalım. Logitech G Pro Kablosuz Listemizi yapan ilk fare Logitech G Pro Wireless. Popüler kablosuz oyun faresi markaları söz konusu olduğunda, Logitech kesinlikle listedeki adını hak ediyor.

Geçmişte Logitech ‘in ürettiği harika oyun farelerini gördük. Böylece insanların Logitech G Pro wireless ile ilgili beklentilerinin yüksek olması şaşırtıcı değil.

Logitech G900 Chaos Spectrum’u sevdiyseniz, ancak farenin tüm düğmelerle aşırı yüklendiğini ve kullanım için biraz karmaşık olduğunu düşünüyorsanız, çok hafif, kullanımı basit ve sade bir tasarıma sahip olduğundan Logitech Pro Wireless’ı istersiniz.

Bu yumuşak, küçük boyutlu fare çalışmaları birinci sınıf bir sensöre sahiptir ve hatasız kablosuz uygulama ile çalışır. Ancak, fare inanılmaz derecede hafif olduğu için büyük olasılıkla bölücü olacaktır.

Artıları

Tasarım kullanımı basit, şık bir yapıya sahiptir.

Farenin düğmeleri duyarlı.

Çok çeşitli ayarlanabilir hassasiyetler sunar

Çok hafif; Logitech tarafından üretilen en hafif farelerden biri

Eksileri

PC oyunları için fiyat kesinlikle çok yüksek olacak

Logitech G Pro Wireles Fiyatı 120 Dolar civarındadır. Satın Almak İçin TIKLAYINIZ!


2- Hyperx Pulsefire Surge RGB – (En İyi Oyuncu Mouse 2019)

En İyi Oyuncu Mouse 2019 inceleme

İkinci olarak En İyi Oyuncu Mouse 2019 incelememize Hyperx Pulsefire Surge RGB ile devam edelim. Omron anahtarları ve yemyeşil bir RGB aydınlatma tasarımı, bunu en iyi oyun faresi yapıyor.

ÖZELLİKLER
DPI: 16.000’e kadarÖzellikler: RGB Işık Halkası, Omron anahtarları (50 milyon tıklama puan)

SATIN ALMA NEDENLERİ

+ RGB aydınlatma sınıfta görünüyor

+ Omron anahtarları

HyperX, bu iyi donanımlı, RGB aydınlatmalı oyun faresi ile üst seviye oyun çevre birimlerine pazara etkileyici bir şekilde devam ediyor.

HyperX Pulsefire Surge 50 milyon tık alan Omron anahtarları tarafından desteklenen 16.000 DPI sensörü, düğmeler, kullanıcı profilleri depolamak için on-board bellek ve 360 derece RGB efektleri sağlayan bir “Işık Halkası” aydınlatma sistemi spor.

Tüm farelerin ayarları da kolayca düzenlenebilir ve HyperX’in NGenuity yazılımı ile özelleştirilebilir. Kesinlikle 2019’daki en iyi oyun farelerinden biri. ROG Spatha, MMORPG oyuncuları için dünyadaki en iyi oyun faresidir.

Hyperx Pulsefire Surge RGB fiyatı 300 TL civarındadır. Satın Almak için TIKLAYINIZ!


3- SteelSeries Rival 600 – En İyi Fare Sensörü 2019

SteelSeries rival 600 inceleme

Üçüncü olarak En İyi Oyuncu Mouse 2019 incelememize Stelseries Rival 600 ile devam edelim. Bu model çekici, güzel bir tasarıma sahiptir ve eşsiz bir uygulama sunar ve mevcut en yumuşak özelleştirme seçeneklerini sunar.

Ancak, fare olabildiğince kullanımı kolay değildir ve ağırlıkları yönetmek de zordur.Steel Series Rival 600, çok amaçlı oyun fareleri arasında en iyi seçenek olmasa da, diğer birçok fareden daha iyi bir seçenek.

Steel Series Rival’in en çekici özelliği şık tasarımıdır. Avuç içi dayanağında aydınlatılmış bir SteelSeries logosu bulunan ve farenin ortasına doğru uzanan iki RGB LED şeridi vardır.

Artıları

Fare çok çekici bir tasarıma sahip

Farenin sensörü çok doğru

Fare ayarlanabilir ağırlıklar ile geliyor

Kullanımı çok rahat

Eksileri

Ağırlıkları değiştirmek biraz telaşlı olabilir.

Rakiplerine göre. Fare biraz daha pahalı Fare sol elini kullananlar için uygun değildir.

SteelSeries Rival 600 fiyatı 350 Tl civarındadır. Satın Almak için TIKLAYINIZ!


4- Logitech G403 – (En İyi Oyuncu Mouse 2019)

logitech G403 prodigy inceleme

Dördüncü olarak En İyi Oyuncu Mouse 2019 incelememize Logitech G403 ile devam edelim. Logitech, G403’ü kullanarak acemi PC oyuncuları için uygun bir fare yapmayı başardı.

Diğer tüm modern Logitech oyun cihazları gibi, Logitech G403 de Logitech oyun yazılımını kullanmaktadır.

Artıları

Fare rahat tutuş sunar

Sezgisel bir yazılımı var

Eşsiz bir kablosuz performansa sahiptir

Eksileri
Logitech’in aydınlatma efektlerinin işe ihtiyacı var,

Sensör küçük ve siyahtır ve kolayca kaybolabilir.

Logitech G403 Oyuncu Mouse Satın almak için TIKLAYINIZ!


5- Zowie FK2- (En İyi Oyuncu Mouse 2019)

En İyi Oyuncu Mouse 2019 fiyat

Beşinci olarak En İyi Oyuncu Mouse 2019 incelememize Zowie FK2 ile devam edelim. Zowie FK Series 2Dünyanın her yerinden oyuncular tarafından sevilen bir başka harika oyun faresidir. Bu klasik oyun faresinin kullanımı rahattır ve fare gövdesi üzerinde mükemmel bir kavrama sağlar.

Bununla birlikte, bazı mükemmel özelliklerde, farenin de bazı olumsuz noktaları vardır. Faredeki sensör, alabileceğiniz en iyi sensör olmasa da, hala ortalamanın üzerindedir. Diğer birçok fareye kıyasla, Zowie FK series 2’nin yüksekliği biraz kısa.

Farenin her boyutundaki eğriler, fareyi sıkıca tutmanıza yardımcı olur. Fareyi tutarken herhangi bir çıngırak ve sallama sesi duymazsınız.

Farenin kaplaması tamamdır. Sıcak havalarda veya terli eller kullanırken, farenin yüzeyi kayganlaşabilir. Dolayısıyla, bu zaman zaman oyuncular için bir sorun olabilir.

DPI ayarlarını değiştirmek için üçüncü parti bir yazılım gerekmez. Farenin altındaki anahtarla bazı DPI ön ayarları arasında geçiş yapabilirsiniz. Farenin altındaki ışığın rengindeki bir değişiklikle farklı bir DPI ayarı belirtilir.

Üstünde Zowie logosu bulunan sade, siyah bir tasarıma sahip olan farenin genel tasarımı oldukça nezih ve çekici. Üst düzey oyuncu odaklı bir tasarıma sahip değil ve gözlerinize yanıp sönen RGB yıldırım yok.

Aşağıda, bu farenin sahip olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacak avantaj ve dezavantajları verilmiştir.

ArtılarıHafif ve rahat

Yazılım gerekmez, tak ve çalıştır

Mevcut en iyi fare şekillerinden biri

Eksileri

Fare üzerindeki düğmeler katıdır ve basılması için ekstra çaba gerekir.

Kaydırma tekerleğini kullanmak zor.

Zowie FK2 Fiyatı 350 Tl civarındadır. Satın Almak için TIKLAYINIZ!


6- SteelSeries Rival 310 – En İyi Hafif Oyun Faresi 2019

SteelSeries Rival 310 oyuncu mouse

Altıncı olarak En İyi Oyuncu Mouse 2019 incelememize SteelSeries Rival 310 ile devam edelim. SteelSeries Rival 310 Listemizde bahsetmeyi hak eden bir sonraki fare. Sağlam, hafif bir fare arıyorsanız, bu modeli göz önünde bulundurmalısınız. Plastik biraz ışık hissetmesine rağmen, yine de küçük ve sert bir faredir.

Yan tutamaklar silikondan yapılmıştır ve tırnaklarla açılmayacakları için oldukça sağlamdırlar. Farenin gövdesi mat siyah plastikten yapılmıştır.

Farenin çerçevesi düzgün eğrilerden oluşur, yapıya bir şekil dokunuşu içeren ani kenar değişikliklerine sahip birkaç nokta vardır, ancak bu kenarlar bile yuvarlaktır, böylece farenizi tutarken eliniz rahatsız olmaz .

Artıları

Tasarım çok basit ve rahat

Rakiplerine göre iyi bir fiyata geliyor

İzleme Hareketi çok yumuşak bir his verir

Elyaf Takviyeli Plastikler

Eksileri

Sadece 2 DPI ayarına sahip

Avuç içi tutuş için biraz küçük

Ayarlanabilir ağırlıklar ile gelmiyor

SteelSeries Rival 310 Fiyatı 270 TL civarındadır. Satın Almak için TIKLAYINIZ!


7-Logitech G502 Proteus Spectrum– (En İyi Oyuncu Mouse 2019)
Logitech G502

Yedinci olarak En İyi Oyuncu Mouse 2019 incelememize Logitecg G502 Proteus Spektrumu ile devam edelim. Ağır kişiselleştirme isteyen oyuncular için en iyi oyuncu mousedur.

ÖZELLİKLER

DPI: 200 – 12.000 Özellikler: DPI kaydırma, 16,8 milyon renk paletinden kişiselleştirilebilir aydınlatma, kişiselleştirilmiş kütle ve denge için beş 3,6g ağırlığa, Delta Zero teknolojisine sahip yüzeye duyarlı oyun sensörü, 5 anında Ayarlanabilir DPI ayarları bulunan oyuncu mousedur.

SATIN ALMA NEDENLERİ

+ RGB aydınlatma

+ Tatmin edici kaydırma tekerleği

En İyi Oyuncu Mouse 2019 bu oyuncu mouse Eğer farenizin ağırlığını tercih ediyorsanız, Logitech G502 Proteus Spectrum’u kesinlikle kontrol etmelisiniz. Altı adede kadar 3.6 gram ağırlığa göre özelleştirilebilir. Savaş alanında daha ağır bir fare kullanmak istiyorsanız, o zaman burada iyi hizmet verilmektedir.

Diğer şık özellikler arasında bir kaydırma kaydırma işlevini gerçekleştiren serbest bırakmalı bir kaydırma tekerleği seçeneği (orta fare düğmesine basılarak başlatılır) bulunur.

Özelleştirmeden bahsetmek gerekirse, Logitech, aralarından seçim yapabileceğiniz geleneksel 16,8 milyon renk ile kendi RGB arka aydınlatma teknolojisine sahiptir. Kuşkusuz 2019’un en iyi oyun farelerinden biri.

Logitech G502 Proteus Spectrum Fiyatı 420 TL civarındadır. Satın Almak için TIKLAYINIZ!

En İyi Oyuncu Mouse 2019 SonuçEn İyi Oyuncu Mouse 2019 incelemesinde nelere dikkat etmeniz gerektiği sonuç olarak burada yazıyor. Bir oyun faresi almaya gitmeden önce, araştırmanızı yapmanız önemlidir. Sizin için en iyi oyun faresi kişisel tercihlerinize, bütçenize, el büyüklüğünüze ve sahip olabileceğiniz diğer özelliklere bağlıdır.

Hepimizin bildiği gibi, oyun farelerinin birçok şekil, renk ve ebatta mevcut olduğunu biliyoruz. Her biri duyarlılık açısından farklıdır, bazıları kablolu iken bazıları kablosuzdur. Aklınızda bulundurmanız gereken şeylerden biri, oyun faresini ne için kullanacağınızdır. Hevesli bir oyuncuysanız çok amaçlı bir oyun faresi satın almak isteyebilirsiniz. Öte yandan, PC’niz daha belirli türler için kullanılıyorsa, daha özel bir fare elde etmek isteyebilirsiniz. Ayrıca, her detayı değiştirmesi gereken oyuncular için düzenlenmiş bir premium fareler seviyesi var. Bunlar acemi rekabet oyuncuları için varsayımsal olarak değerli olabilir.

En İyi Oyuncu Mouse 2019 Satın Alma Rehberi – Temel Bilgiler

En İyi Oyuncu Mouse 2019 Oyun konusunda yeniyseniz, fareler hakkında bilmeniz gereken birkaç temel şey vardır. Tüm oyun fareleri benzer özelliklere sahiptir. Bununla birlikte, bu özellikler bir özellik ve sayı kullanılabilirliğine göre değişebilir. Aşağıda, sizin için doğru oyun faresini seçmeden önce bilmeniz gereken birkaç şeyden bahsetmiştik.

Düğme sayısı:

En İyi Oyuncu Mouse 2019 Tüm mouselarda olduğu gibi düğme sayıları önemlidir. Farenizde ihtiyacınız olan düğme sayısı, oynadığınız oyun türüne bağlıdır. Bazı rol oynama oyunları aynı anda farklı işler yapmanızı gerektirir, bu nedenle çok sayıda düğme içeren bir fare daha uygun olur.

Bazı türler için, yalnızca temel sol, sağ ve orta kaydırma fare düğmesini kullanmanız gerekebilir. Oyun farelerinin büyük bir sırrı, birçok markanın bir fareyi tek bir tür için yapılmış bir fare olarak tanıtmasına rağmen, yalnızca tek bir sınıflandırma için çalışan bir cihaz olmadığıdır. İş için en iyi fare elinizde en rahat hisseden kişidir.

DPI (İnç Başına Nokta):
En İyi Oyuncu Mouse 2019 da Her fare, oyun oynamak için mi yoksa sadece bir ofiste mi kullanıldığından bağımsız olarak belirli bir DPI derecesine sahiptir . Temel olarak, DPI derecesi, imleci ekran üzerinde bir mesafe boyunca hareket ettirmek için fareyi ne kadar hareket ettirmeniz gerektiğini söyler. DPI değeri ne kadar düşükse, ekrandaki imleci hareket ettirmek için fareyi o kadar fazla hareket ettirmeniz gerekir.

800 ila 1000 arasında bir DPI olan bir oyun faresi tavsiye edilir, imleç üzerinde tam kontrol sahibi olmanız tercih edilir. Eğer DPI bu mesafeyi genişletirse, oyunlarınızdaki hedefleri vurma şansınız sona erebilir.

Bazı insanlar oynadıkları her oyun için DPI ayarını değiştirmeyi tercih eder. Farelerin çoğu, farenin üst yüzeyinde DPI anahtarına sahip olduğundan, oyun sırasında ayarları değiştirmek de kolaydır.

Kablolu mu Kablosuz mu?

En İyi Oyuncu Mouse 2019 da Kablolu veya kablosuz mouse seçenekleri de mevcuttur. Birkaç yıl önce, kablosuz farelerle oynamak, teknoloji yüksek hızlı, yüksek oktanlı ve yüksek hızlı tepki veren oyunlar için gereken duyarlılığa uyum sağlayamadığı için hoş olmayan bir deneyimdi.

Süper hızlı reflekslerle, kablolu bir sensöre süper hızlı yanıt vermeniz gerekir. Ancak, bu günlerde mükemmel, yüksek kaliteli kablosuz fareler, tıklamalara çok yanıt veren ve en hevesli oyuncuları bile tatmin edecek garantilidir.

Bununla birlikte, kablosuz bir fareye ihtiyacınız yoksa, aynı fareyi verdikleri ve kablosuz farelere kıyasla nispeten daha ucuz olduğu için kablolu bir fareyi satın almanız daha iyi olur.

Pençe kavrama ya da avuç içi kavrama?- (En İyi Oyuncu Mouse 2019)

En İyi Oyuncu Mouse 2019 da kavrama da dikkat çeken diğer özelliktir. Pençe tutamağı, oyuncunun avucunun arkasına iterek fareyi konumlandırması için elini pençe gibi şekillendirmesini sağlayan özel bir şekle sahiptir. Parmak uçları bir pençe tutma faresini tutmak ve yönlendirmek için kullanılır ve kullanıcının avucunun girintisi ayrıca fareyi her kaldırıldığında sabit kalması için dengeler.Yüksek profili ve uzun bir gövdesi olan bir fare pençe kavrama için en iyisidir. Hızlı ve kesin hareketler yapan bir fare isteyen bir insan iseniz, pençe tutma faresi sizin için ideal bir seçenektir.

Bununla birlikte, avuç içi tutma farelerine kıyasla pençe tutma kafesinin doğal olmayan bir hissi vardır. Pençe kavrama faresi farklı hissettirdiğinden, kullanıcıların alışması biraz zaman alabilir. Ayrıca, ellerinizi kullanmaya alışıncaya kadar kollarınızı ve parmaklarınızı yorucu kılabilir.

Öte yandan, avuç içi tutuşlu fareler, temel elinizi kullanmak için farenizi üzerine koymanızı gerektiren günlük kullanım farelerinizdir. El topuğu ile başparmağı sıkıştırarak basınç yapılır, bu fare üzerinde tam kontrol sağlar.

Tüm elinizi farenin üzerine getirdiğiniz için, fareye tıklamak için herhangi bir parmağınızı kullanabilirsiniz, yalnızca parmaklarınızın ucunda baskı uygulamanıza gerek kalmayacaktır. Palmiye tutma fareleri çok rahat ve kullanımı kolaydır. Fazladan baskı uygulamanıza gerek olmadığından önkolunuzu ve ellerinizi yormaz.

Bu oyun farelerini nasıl seçtik- (En İyi Oyuncu Mouse 2019 )

En İyi Oyuncu Mouse 2019 oyun faresinin altında listelemeden önce, bu yıllarda mevcut olan en iyi fareleri önerdiğimizden ve gözden geçirdiğimizden emin olduk.

Yukarıda belirttiğimiz gibi, en iyi oyun faresini seçmek kolay değildir, çünkü çoğu zaman tek bir donanımda ihtiyacınız olan tüm özellikleri bulamazsınız, bu nedenle en iyi sonucu elde etmek için kullanabileceğiniz en iyi şeydir.

Konfor:

En İyi Oyuncu Mouse 2019 için Oyununuz için doğru fareyi seçerken göz önünde bulundurulması gereken en önemli faktörün sağladığı konfor seviyesi olduğunu biliyoruz.

Açıkçası, hiç kimse ellerinin ve kollarının uzun oyun seanslarından sonra yorulmalarını istemez. Bu nedenle, listeye dahil ettiğimiz farelerin süper rahat ve kullanımı kolay olduğundan emin olduk.

Her şey; farenin şekli, boyutu, yüksekliği ve farenin uzunluğu, farenin sağladığı rahatlığa katkıda bulunur ve oyun farelerini seçerken bu ayrıntılara büyük önem verdik. Seçimlerimizi seçerken, bu farelerin oyuncuların elini ve kolunu yormadığından emin olduk.

Dayanıklılık:
Oyun farelerinin bazen oyun oynamak için kullanılmamış normal farelerden daha hızlı tükenme eğiliminde olması şaşırtıcı değildir.

Bunun nedeni, oyun farelerinin normal farelere kıyasla daha fazla baskıya maruz kalma eğilimindedir. Oyun fareleri, sürekli yoğun tıklama ve hareketlerle uzun süre boyunca kullanılır.

Fiyat:

En İyi Oyuncu Mouse 2019 için Fiyat önemli ibrelerden biridir.Teknoloji ve donanım gittikçe daha fazla hale geldikçe, ürünlerin fiyatları yükselme eğilimindedir.

Bu nedenle maliyet faktörüne de odaklandık. En iyi oyun faresini en uygun fiyata alabilmenizi sağladık. Ancak, süper yüksek kalitede bir fare arıyorsanız, o zaman da biraz pahalı olan birkaç fareyi bulabilirsiniz.

Düğmeler:

Kabul edelim, oyun türünüz 5 düğmeden daha fazlasını kullanmanızı gerektirmedikçe, herkes oyun faresinin düğmelere aşırı yüklenmesini istemez.

Bu nedenle, 10 düğmeden daha az fareye daha çok odaklandık. Sağ tıklama ve sol tıklama düğmesi ile birlikte, iyi bir farenin başparmak tarafına doğru iki ek düğmesi ve üst kısmında tıklanabilir kaydırılabilir bir tekerleği bulunmalıdır.Sensör:

En İyi Oyuncu Mouse 2019 da incelediğimiz oyuncu mouse özelliklerinde sensörde öne çıkıyor. Oyun farelerinde iki tür sensör, optik sensör ve lazer sensör bulunur. Optik sensör pürüzlü yüzeylerde de kullanılabilir, oysa lazer senor pürüzsüz yüzeylerde en iyi sonucu verir.

Performans: Geciken ve paraziti olmayan bir kablosuz fare satın almanız çok işe yaramaz. Bu nedenle, kablosuz fareler için, listede belirtilen farelerin sağlam ve verimli olduklarından emin olduk.

Görünüş:

En İyi Oyuncu Mouse 2019 da Fareler farklı renk ve desenlerde mevcuttur. Bazıları basit ve kullanımı kolay bir tasarımla gelirken, bazıları kullanımı karmaşık değildir ancak tasarımları oldukları izlenimini uyandırır.