JBL Charge 3 bluetooth hoparlör almalımıyım? İlk olarak Bluetooth hoparlör alırken nelere dikkat etmeliyim? hangi Bluetooth hoparlör almalıyım? Su geçirgenliğine nerden bakarımm gibi aklınızda sorular olabilir. Tüm bu soruların yanıtı için En İyi Bluetooth Hoparlör 2019 yazımızı inceleyebilirsiniz.

JBL Charge 3 Bluetooth hoparlör, ses kalitesi ve hoparlörlerinin uygunluğu nedeniyle bluetooth hoparlör üreticileri arasında öne çıkıyor. Size iyi ses verecek bir hoparlör istiyorsanız bu kesinlikle ihtiyacınızı karşılar. Üstelik hoparlör, kaplama sayesinde diğerlerininki gibi su geçirmezdir.

JBL-Charge-3 su gecirmez

JBL Charge 3 Bluetooth Hoparlör Kutu İçeriği

  1. Bir adet mikro USB kablosu
  2. Bir adet şarj bloğu
  3. Bir adet kullanım kılavuzu
  4. Bir adet garanti belgesi ve JBL Charge bluetooth hoparlör ile birlikte kutu içinden çıkmaktadır.

Öyleyse, JBL Charge 3 Bluetooth Hoparlörüne Genel Bakış

JBL Charge 3 bluetooth hoparlör, Şarj 2’den gelen ve IPX7 olarak derecelendirildiği için bir gelişmedir; bu, yalnızca su sıçramalarına karşı değil aynı zamanda su geçirmez olduğu anlamına gelir. JBL üreticileri şeklini değişikliğe gitmedi ve genellikle öncekilerle benzer olan silindirik şekli kullanmaya devam ettiler. JBL Charge bluetooth hoparlör tuş takımı, hoparlörün üstünde kolayca bulacaksınız ve hoparlörün kendisinden biraz yükseltilmişler. Bununla birlikte, güç ve bağlantı düğmeleri yükseltilmez ancak hoparlörün yüzeyi ile aynı seviyededir.

jbl

JBL Charge 3 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

Su geçirmez kumaş, hoparlörü sudan (çok açık bir şekilde) korumak için çok iyi bir iş çıkarmakla kalmaz. Aynı zamanda hoşlandığım çok sağlam bir tutuş sağlar. Bir şirket aldığı her fırsatta kendisini tanıtmalıdır ve JBL bunu logosunu hoparlörün önüne koyarak yapar. Belirgin olmasına rağmen, cana yakın olduğu için beni rahatsız etmiyor.JBL Charge 3 bluetooth hoparlörün arka tarafında destek almak için harika bir dâhili standı bulunmaktadır.

Fiyat aralığı ile 15-18 metre arasında bağlantısının hiç fena olmadığını söyleyebilirim, aslında şaşırtıcı. Bu aralığa hiçbir duvar yoksa geçerlidir. Duvarlar varken, aralık yaklaşık 9 metre ’ye düşer ve bu da hiç de kötü değildir.

Çalma söz konusu olduğunda, seçenekleriniz sınırlıdır, çünkü JBL Charge bluetooth hoparlörde önceki şarkıya geri dönebileceğiniz bir düğme yoktur. Bunun dışında, oynayabilir, artabilir, duraklatabilir ve ses seviyesini istediğiniz gibi azaltabilirsiniz. Oynat düğmesine iki kez dokunarak bir sonraki şarkıya da geçebilirsiniz.

JBL Charge 3

JBL Charge 3 Bluetooth Hoparlör Şarj – Çalışma Süresi

Spesifikasyonlar, tam şarj durumunda, JBL bluetooth hoparlör size yaklaşık 20 saat gitmesi gerektiğini belirtir. Peki, JBL sözünü tuttu mu? Evet, 20 saatlik çalışma süresine yaklaştı. Bununla birlikte, ses seviyesinin ne kadar yüksek olduğunu, pilinizin ne kadar süre dayanacağını not etmek önemlidir.

Boyutundan dolayı, JBL Charge bluetooth hoparlör düşük seviyede iyi çalışır. Havuz kenarında veya gürültülü ortamlarda bile kaliteli ses elde edersiniz. Çok güçlü baslardan hoşlanmıyorsanız, onu biraz rahatsız edici bulabilirsiniz ama sonuçta, çok güçlü bir hoparlördür.

Kimse özellikle şarkılar yükseldiğinde delici sesi sevmez. Hoparlör genel olarak çok yüksek olmasa da, yüksek sesler sertleşmiyor ve şarkıları yüksek sesle bile rahatça dinleyebiliyorsunuz.

JBL Charge 3’ün, boyut ve ses arasında mükemmel bir denge kurmak istiyorsanız mükemmel bir hoparlör olarak buldum. Ancak hoparlör, JBL Flip kadar taşınabilir değil, JBL Xtreme kadar yüksek değil. JBL Charge 3 bluetooth hoparlör taşınabilirlik ve ses arasında çok iyi bir uzlaşma olduğunu düşünüyorum.
Ek olarak, kapağı, hoparlörü ıslak koşullarda veya ıslak ellerle tutarsanız, isteyeceğiniz çok sağlam bir tutuş sağlar.

Artıları

•          Alçak ve yüksek yerlerde bile çok net bir sese sahiptir

•          JBL Charge bluetooth hoparlör Tamamen su geçirmezdir.

•          15-18 metre bağlantı aralığına sahiptir

•          Kaplamaları ıslak veya ıslak koşullarda kullanımlarını çok kolaylaştırır

•          Güç yedekleme olarak kullanılabilecek bir şarj portu var.

Eksileri

•          Önceki bir şarkıya geri dönemezsiniz.


JBL CHARGE 3 Bluetooth Hoparlörü fiyatı 950 TL civarındadır. Satın almak için Tıklayınız!