Logitech G502 Proteus Spectrum Oyuncu mouse almalımıyım? İlk olarak Oyuncu Mouse alırken nelere dikkat etmeliyim? Hangi Oyuncu Mouse almalıyım? Tüm bu soruların yanıtı için En İyi Oyuncu Mouse 2019 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Logitech G502 Proteus Spectrum incelemeye başlayalım. Farklı işler yapan tonlarca farklı düğme içeren bir fare arıyorsanız, Logitech G502 Proteus Spectrum sizin için doğru seçim olabilir. Tasarım ve yazılımdan performansa kadar, Logitech G502 Proteus Spectrum, piyasadaki en iyi çok amaçlı oyun faresidir.

Logitech G502 Proteus Spectrum ÖzellikleriLazer Derinliği: 1,5 mm

DPI: 200 – 12,000

Boyut: 130 x 76 x 38 mm

Ağırlık: 164 g (Ayarlanabilir)

Bağlantı: Kablolu

Kavrama Tipi: Avuç İçi / Pençe

Logitech G502 Proteus Spectrum Görünüm

Logitech G502 Proteus Spectrum fiyat

Logitech G502 proteus spectrum RGB ayarlanabilir oyun faresi, 12.000 DPI anında kaydırma, kişiselleştirilmiş ağırlık ve denge ayarı (5 adet) 3.6g ağırlıkları ile Logitech G502 profesyonel oyun faresi 11 programlanabilir düğmeleri, dpı ayarı, çift modlu kaydırma tekerleği ile güzel bir görünüm sağlamaktadır.

Fare 11 adet programlanabilir butona ve hassas bir sensöre sahiptir ve ağırlığını da değiştirebilirsiniz. Fare biraz pahalı olmasına rağmen, sunduğu özelliklerin listesi ve performansı fiyatı biraz haklı kılıyor.

Gözlerinizi ilk kez fareye yatırdığınızda farenin elinizde rahat olmayacağını tahmin edebilirsiniz. İlk kez kullanıyorsanız, biraz seyredebilir, ancak zamanla alışırsınız.

Logitech G502 Proteus Spectrum Dizayn

Logitech G502

Logitech G502, avuç içi tutuş kullanan oyuncular için konforlu bir deneyim ve pençe tutuş kullanan oyuncular için olağanüstü bir fırsat sunarak mümkün olan her fırsatta akıllı tasarım seçimleri yapar.

Logitech G502 profil bakımından oldukça küçük ve alçaktır. Hem küçük parmak desteği hem de en dıştaki iki parmak için tutuş, hem stabilite hem de hoş bir dokunsal hissi sağlayan doku vardır.

Fareyle ilgili gerçekten sevdiğimiz şeylerden biri, başparmağınız için şekillendirilmiş olmasıdır. Farenin eğrileri, sağlam bir tutuşla tutmanıza yardımcı olur, bu nedenle fareyi kontrol etmek için fazladan baskı uygulamak zorunda kalmazsınız. Farenin geri kalanı basit bir pürüzsüz plastiktir.
Programlanabilir on bir düğmenin kullanımı çok kolaydır. Bunlar fareyi kullanım için biraz fazla karmaşık hale getirse de, bunları kullanmayacaksanız bu düğmeleri kolayca yok sayabilirsiniz. DPI düğmesi başparmağınızın dayandığı yerin hemen önünde bulunur.

Başparmağın hemen üstünde iki ileri ve geri düğmesi bulunur. En ileri başparmak düğmesine ulaşmak zor olabilir ve geri düğmesine ulaşmak da biraz çaba gerektirebilir.

Geri kalan düğmelere kolayca ulaşılabilir. Kaydırma tekerleği bu faredeki en sevdiğimiz düğmelerden biri ve çok duyarlı ve en iyi mandallı kaydırmayı sunuyor.

Bu, oyun oynamadıklarında fareyi iş için kullananlar için çok faydalıdır. 125 gram ağırlığında, farenin piyasada bulunan farelerin çoğundan oldukça daha ağır olduğu söylenebilir. Farenin altında, farenin içine yerleştirilmesi gereken 3.6g ağırlık ekleyerek farenin ağırlığını değiştirmenize izin veren bir erişim bulunur. Farenizin sahip olmasını istediğiniz dengeye ulaşmak için 5 ağırlığa kadar ekleyebilirsiniz.

Logitech G502 Özellikler

Logitech G502 Proteus Spectrum inceleme

Logitech G502 Proteus Spectrum ayrıca RGB yıldırım sunuyor. Avuç içi dayanağı ve DPI üzerindeki Büyük G logosu yanar ve ışıkları çevrenizdeki ve ortamınızla eşleşecek şekilde 16,8 milyon renk ve parlaklık renkleri arasında ayarlayabilirsiniz.

Logitech klavyeniz de RGB ise, klavyedeki benzer şimşekleri almak için fareyi senkronize edebilirsiniz. Geniş bir renk yelpazesi arasından seçim yapabilmenize rağmen, bu özellik fareyi kullanırken aydınlatılan logo elimizle kaplanacağı için deneyime fazla bir şey katamaz.

Proteus Core, diğer tüm modern Logitech farelerle aynı Logitech Gaming Software ‘de çalışır.

Proteus Core, bir bilgisayarda üç profili veya neredeyse sınırsız sayıda profili bir bilgisayarda depolayabilir. Logitech yazılımının en iyi özelliklerinden biri PC’nizi tarama, hangi oyunları yüklediğinizi belirleme ve bunlar için otomatik olarak profil oluşturma yeteneğidir.

Oradan profilleri özelleştirmek basittir. Komutu tıklamanız yeterli (profiller “Batman: Arkham City” için Grapnel Gun gibi veya “StarCraft II” için Attack-Move gibi oyuna özgü komutları kullanın) ve istediğiniz düğmeye sürükleyin. Yazılım, oyun başlar başlamaz otomatik olarak profili uygular.Kullanıcılar ayrıca makrolar oluşturabilir, farenin aydınlatmasını kontrol edebilir ve DPI aralığını ayarlayabilir. Fare 200 ila benzeri görülmemiş bir 12.000 arasında değişmektedir.

Merak etmeden, 12.000 DPI’yi denedik ve fazla kullanılamayacak kadar hassas bulduk. Buna rağmen, bu kadar yükseğe çıkma seçeneği, kullanıcıların başka bir oyun faresinde bulamayacağı bir şeydir.

Logitech G502 kutusu

Logitech G502 Oyuncu Mouse Karar

Logitech G502 proteus spectrum sunduğu işlevlerin sayısı göz önüne alındığında, tüm düğmelere ihtiyaç duyacağınızdan eminseniz, bu fareyi satın almayı düşünmeniz daha iyidir. Olmazsa, piyasada da mevcut daha iyi seçenekler var. Genel olarak, fare çok verimli, dayanıklı ve mükemmel bir performansa sahiptir.

Tasarım ve yazılımdan performansa kadar, Logitech G502 Proteus Spectrum, piyasadaki en iyi amaçlı oyun faresidir.

Model, oldukça etkileyici bir özellik sunuyor. Birkaç kısa zamanda da bir göz atalım. Aşağıda bahsedilen bu modelin artıları ve eksileri.
Artıları

Ultra ince ağırlık ayarı

Sezgisel ve konforlu tasarım

Çok sayıda seçenek içeren modern yazılım

Geliştirilmiş kaydırma tekerleği

Akıllı düzende büyük düğmeler

Eksileri

Avuç içi tutucusu oyunculara büyük ellerle yakışmayabilir.


Logitech G502 Proteus Spectrum Fiyatı 450 TL civarındadır. Logitech G502 Hepsiburada ve Logitech G502 Prodigy Mouse Teknoso da satın alabilirsiniz.

Satın Almak İçin TIKLAYINIZ!