Logitech G513 incelemesine başlayalım.Mekanik tuş anahtarları ile kullanılabilen en iyi oyun klavyelerinden biridir.

Logitech, modern klavyelerde bir nedenden ötürü en büyük isimlerden biri haline geldi. Yüksek kaliteli bir oyun çevre birimi için temel özellikleri olan sağlam, kaygan ve yüksek tepkilidir.

Logitech G413 bizim favori bütçe oldu oyun klavyesi geçmişin. Şimdi, Logitech G513 olarak RGB aydınlatması, bir avuç içi dayanağı ve hatta tamamen yeni bir lineer anahtar ile büyük bir ilgi gördü.

Logitech G513 carbon

Logitech G513 RGB modeli (% 25 daha hızlı tuş kadar sağlayabilir) Enhanced Romer G mekanik anahtarları artı LightSync oyunu odaklı aydınlatma renkleri başına tam spektrum renk ışıklar kullanarak canlı bir arka aydınlatma sistemi övünme, firmanın amiral gemisi klavyeler biridir.

Tam bir Romer G anahtarı seti ve hoş bir fırçalanmış metal kaplamasıyla, büyük hayranlarından biri olduğumuz güçlü bir aksesuardır.

En İyi Oyuncu Mouse 2019 İncelememiz için TIKLAYINIZ!

Logitech G513 Satın Alma Nedenleri– Geliştirilmiş Romer G mekanik anahtar anahtarları

– Tam spektrumlu RGB arka aydınlatma

Artıları

Şık metal şasi

Harika performans

Hem doğrusal hem de dokunsal tuşlar iyi hissettiriyor

Rahat bilek dinlenme

Rgb aydınlatma parlak

Peluş avuç içi dayanağı dahil

Eksileri

Ayrı ortam anahtarı yok

Her anahtar yeniden programlanamıyor

USB geçişi hala USB 2.0

Özel medya kısayolu yok

logitech g513 fiyat

Logitech ile ilgili diğer donanım incelemelerimiz aşağıdadır.

Logitech G513 Dizayn
Logitech G513 inceleme yapmaya dizaynı ile devam edelim. Logitech G513’ün genel tasarımı, Logitech G413 ile karşılaştırıldığında pek fazla değişiklik görmüyor. Hala en üst levhası olarak hizmet etmek için bir uçak sınıfı 5052 alüminyum levhaya sahip sert plastik bir çerçeveden yapılan inanılmaz derecede kompakt bir klavyedir.

17,5 x 5,3 inç (bilek dayanağıyla 8,5 inç), Logitecg G513 incelediğim en küçük tam boyutlu klavyelerden biri. Metal şasinin üzerinde boş koyu bir gri veya canlı bir gümüş olan boşa yer yok. Anahtarlar ayrıca içine gömülmek yerine şasiden yükseltilir ve bu da tüm çevre birime minimalist, fütüristik bir titreşim verir.

Karışımda yeni olan, bir USB geçişi ve G513’ün tüm uzunluğu boyunca uzanan peluş, 3.2 inçlik bir bilek desteği vardır. USB geçişi klavyenin sağ üst köşesinde bulunur ve fare eklemek isterseniz kullanışlıdır. Tabii ki, aynı zamanda kötü bir etkisi olmayan kablosuz adaptörleri, parmak sürücülerini veya başka herhangi bir şeyi ekleyebilirsiniz. Bileklik rahat hissediyor, ancak hiçbir şeye bağlı olmadığı için kullanım sırasında biraz kayıyor olabilir.

Deri avuç içi dayanağı da hoş bir ektir. Bellek köpüğü ile doludur ve her tür el boyutunu destekleyecek kadar geniştir. Yerinde kalması çok ağır olsa da, Razer BlackWidow Chroma V2‘de kullanıldığı gibi mıknatıslar, çevre birimine tutturulması için çok daha iyi bir iş çıkarmış olacaktı.

PC çevre birimlerindeki fırçalanmış metal kaplamaların çoğu parmak izi mıknatıslarıdır, ancak Logitech’in alüminyum ve magnezyum karışımı onları uzaklaştırmak için yapılmış gibi görünüyor. Bu klavyenin çerçevesiz tasarımı ayrıca toz ve yiyecek kırıntılarını basınçlı hava kutusuyla temizlemeyi kolaylaştıran kayan tuş başlıklarına sahiptir.

logitech g513 fiyat

Logitech g513 Tuş TakımıAncak işleri basit tutmak önemli bir dezavantaja sahiptir. Logitech G513 ‘te ayrı medya anahtarları yoktur. Ses, oynatma / duraklatma, geri sarma vb. İçin özel tuşlara sahip olmanın lüks olduğu doğru, ancak oldukça hızlı bir şekilde alışkın olduğunuz bir lüks. Müziğinizi kontrol etmek için iki parmağınızı yerinde bükmek biraz iğrençtir (özellikle Fn tuşu ve medya kısayolları Logitech G513’ün sağ tarafındadır).

USB geçidi, uygun olsa da, her yerde USB 3.0‘ın son on yılda ne kadar yaygınlaştığına rağmen hala bir USB 2.0 bağlantı noktası olmaya devam ediyor.

Logitech G513 Özellikleri

Neredeyse tüm diğer Logitech G çevre birimleri gibi, Logitech G513 de Logitech G513 Carbon Software ile çalışıyor. Bu, RGB aydınlatmasını ayarlamanızı (ki her zamanki gibi parlak ve renklidir), işlev düğmeleri satırını yeniden programlamanızı ve ayrı oyunlar ve programlarla bağlantı kurmak için profiller oluşturmanızı sağlar. Her anahtarı yeniden programlayamazsınız. Bu da onu Roccat gibi rakiplerin bazı modellerinin arkasına koyar – ancak programın kullanımı son derece basittir.

Aksi takdirde, Logitech G513 ‘ün büyük çizimleri USB geçişi ve yukarıda açıklanan bilek desteğidir. Logitech’in diğer klavyelerinin pek çoğu bu özellikleri sunmuyor ve oyun alışkanlıklarınıza (ve iş istasyonunuzdaki ne kadar odaya sahip olduğunuza bağlı olarak), bunları çok yararlı veya neredeyse tamamen gereksiz bulabiliyorsunuz.

Sonuç
G513, Logitech’in oyun kolundan, lineer bir anahtarının başarılı bir şekilde tanıtılmasıyla birlikte başka bir güçlü çabayı temsil ediyor.

Logitech bunu kesinlikle bir zorluk olarak algılamamasına rağmen, şirketin gerçekten kötü bir klavye yapamayacağından şüphelenmeye başladım. Logitech G klavyesi ne sunuyorsa, yüksek kaliteli Romer-G mekanik şalterleri ve son derece kullanıcı dostu Logitech Gaming Software‘i kullanacağından emin olabilirsiniz. Bu kesinlikle Logitech G513 , bilek dinlendirme ekleyen mekanik bir oyun klavyesi, bir USB geçişi ve Logitech’in kazanan formülüne ikinci bir anahtar düğmesi.

Logitech G513, Logitech G413‘ün gerçek bir devamı olandan daha gelişmiş bir modeldir. Tek başına daha yüksek olan fiyat, diğer rakip ürünleri kontrol etmemize izin vermemiz için yeterliydi, oysa selefi en iyi donanımlı bütçe oyun klavyesiydi.

Ancak, Logitech Romer-G Linear anahtarlarını bir süre kullandıktan sonra, Cherry MX Red board‘a geri dönmeyi hayal edemeyiz. USB’nin geçtiği sorunlara ve özel kısayolların bulunmamasına rağmen, bu klavyenin kalitesi ve hissi onu soran fiyatına değer.


Logitech G513 fiyat ve logitech g513 en ucuz satın almak için aşağıdaki alışveriş sitelerinden satın alabilirsiniz.

Logitech g513 amozon satın almak için TIKLAYINIZ!

Logitech g513 vatan bilgisayardan satın almak için TIKLAYINIZ!