Mio MiVue 733 Araç Kamerası Teknik Özellikleri

 1. LCD 2.7″ ekran
 2. Boyutları 84x52x32mm boyutlarındadır.
 3. 30fps’de Full HD 1920 x 1080p Video Çözünürlüğü
 4. Açıklık: F/2.0
 5. Videoları MP4 formatı ile göstermektedir.
 6. Videolarında saat ve tarih damgası göstermektedir.
 7. Video görüntüleme açısı 130 °
 8. Hafıza Kartı microSD, 128 GB’a kadar desteklemektedir.
 9. Ağırlık 79.4 g
 10. Çalışma sıcaklığı: -10 ° – + 60 ° C’de çalışmaktadır.
 11. Sesli bildirimleri mevcuttur.
 12. Fotoğraf modu vardır.
 13. Park İzleme Modu
 14. Şerit kalkış uyarısı
 15. Yorgunluk Uyarısı
 16. Ses kaydı
 17. Konumlama sistemi
 18. Olay kaydı
 19. G sensörü
 20. Android / iOS için uygulamaları mevcuttur.
 21. WIFI ile bağlanabilme, görüntüleri harici cihazlar üzerinden görüntüleme, indirme ve ayar değişikliği yapabilme imkânı sunmaktadır Küresel Konumlama Sistemi
Kutu içinden çıkanlar:

Mio MiVue 733 Araç Kamerası

Mio MiVue 733 Araç içi şarj cihazı

Mio MiVue 733 Araç içi montaj braketi

Mio MiVue 733 Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

Mio MiVue 733 ARAÇ KAMERASI İNCELEMESİ

mio mivue 733araç kamerası ön

               Mio MiVue 733 incelemesine başlayalım. Mio MiVue 733 dokunmatik kontrol için 2,7 inç ekran ile geliyor ve rekabete benzer şekilde 1080p’de kayıt yapıyor. Mio Mivue 733 test ettiğimizde bu modele yakın olanGarmin ve Nextbase’in biraz daha pahalıdır, ancak neler olup bittiğini hızlandıracak birçok özelliğe sahiptir.

               Mio MiVue 733 araç kamerası ileri çarpışma uyarı sistemi, şerit kalkış uyarıları ve yorulma uyarısı vardır. Ayrıca, sürüş bilgilerini otomatik olarak kaydeden GPS izlemesinin yanı sıra, etki kuvvetini ve yönlerini kaydetmek için bir sensor içerir. Park ederken hareket algılama için park modunu etkinleştirebilirsiniz, bunun için ilave bir güç kaynağı gereklidir.

Mio MiVue 733 Wifi GPS, yerleşik WiFi, GPS ve 2,7 inç LCD ekrana sahip harika bir giriş seviyesi MiVue 733 modelidir. Kamera, 130˚ izleme açısına sahip iyi 1080p 30fps video kalitesine sahip filmler ve titreşimleri veya çarpışmaları kaydeden dâhili bir G-sensörüne sahiptir. MiVue 733 ayrıca sürücüyü tehlikeli durumlarda uyabilecek bir ADAS sistemi ile donatılmıştır.

mio mivue 733 araç kamerası arka

MiVue Wifi fonksiyonları

Bu MiVue 733 Wifi GPS’in kullanışlı WiFi işlevi kayıtları görüntülemeyi çok kolaylaştırıyor. İOS ve Android için ücretsiz MiVue uygulamasıyla, bununla canlı izlemek veya depolanan görüntüleri görüntülemek, indirmek ve paylaşmak için kameraya bağlanabilirsiniz.Dâhili GPS

Mio MiVue 733 Wifi GPS, koordinatları ve hızı kaydeden dâhili bir GPS modülü ile donatılmıştır. Sonuç olarak, mevcut hız görüntülenir ve MiVue Manager (link) ile seyahat edilen rotayı resimlerle birlikte görüntülemek mümkündür.

ADAS

Mio MiVue 733 Wifi GPS, kullanışlı bir Gelişmiş Sürücü Asistanı Sistemi (ADAS) ile donatılmıştır. Bu sistem iki ayrı seçenekten oluşur;

– FCWS: Öndeki bir araç yüksek hızda yaklaşırken uyarı veren İleri Çarpışma Uyarı Sistemi.

LDWS: şerit fark edildiğinde uyarıldığında şerit ayrılma uyarı sistemi.

FA: Sürücünün ne zaman mola verebileceğini fark eden Yorgunluk Uyarısı (çünkü uzun bir süredir tek parça olarak kullanıyordu).

Uyarılar ses sinyali şeklinde yapılır. Her iki sistem ayrı ayrı açılıp kapatılabilir. Avrupa karayollarında ADAS kullanımının, altyapıdaki büyük farklılıklar nedeniyle her zaman doğru ve güvenilir sonuçlar göstermediğini lütfen unutmayın.

2,7 inç LCD ekran

MiVue 733 Wifi GPS üzerindeki 2,7 inç büyüklüğündeki ekran sayesinde görüntüler kolayca izlenebilir ve menü kolayca çalıştırılabilir.

Mio MiVue 733 1080p 30fps kayıt

Mio MiVue 733 Wifi GPS, 30fps’de (saniyede kare) çok iyi 1080p çözünürlükte çekim yapabilen yüksek kaliteli bir görüntü sensörü ve yongasıyla donatılmıştır. Görüntü aynı zamanda çok pürüzsüzdür ve F2.0 açıklığı (ışık açıklığı) ile birlikte görüntüler de düşük ışıkta bile iyi kalitededir.

Park konumu

Mio MiVue 733 Wifi GPS, hareketleri algılayan bir Hareket Algılama sensörü ile donatılmıştır. Bu işlev etkinleştirildiğinde, MiVue 733 yalnızca bir hareket algılandığında film çeker ve bu durumda 30 saniyelik bir fragmanı depolar. Bu seçenek bu nedenle park etme işlevi için çok kullanışlıdır.
Lütfen, park pozisyonunun kullanımının, kontak kapatıldığında fotoğraf makinesine güç sağlamak ve araç aküsünü sönmeye karşı korumak için sürekli bir besleme gerektirdiğini unutmayın.

G-sensor

Mio MiVue 733 Wifi GPS‘in dahili bir G sensörü var. Bu, titreşimleri tespit eden ve bu nedenle bir çarpışma olduğunda farkeden bir sensördür. Bu durumda, geçerli kayıt SD karta güvenli bir şekilde kaydedilir, böylece artık silinemez.

128 gb MicroSD desteği

Mio MiVue 733 Wifi GPS, 128GB‘a kadar MicroSD kartları destekler. Bu, yaklaşık 40 saatlik FullHD kayıtları için iyidir.

130 derece görüş açısı

Mio MiVue 733 Wifi GPS’nin görüş açısı 130 derecedir. Bu, araç kamerası ortalamasından biraz daha düşüktür, ancak yanlardaki görüntünün, daha geniş bir görüş açısına sahip kameralardan daha az bozulmasını sağlar.

Otomatik başlat ve durdur

MiVue 733 Wifi GPS, araç çalıştırıldığında otomatik olarak çekime başlar ve kontak kapatıldığında otomatik olarak kapanır. Bunun için ön koşul sigara güç kaynağının bağlı olmasıdır.

Özetle

Mio mivue 733 yorumlamak istersek genel hatlarıyla fiyat performans bakımından güzel olduğunu söyleyebiliriz. Mio mivue 733 fiyatı için tıklayınız. Daha önce incelediğimiz araç kamerasını da inceleyip karşılaştırma yapabilirsiniz.