UE Wonderboom bluetooth hoparlör almalımıyım? İlk olarak Bluetooth hoparlör alırken nelere dikkat etmeliyim? hangi Bluetooth hoparlör almalıyım? Su geçirgenliğine nerden bakarımm gibi aklınızda sorular olabilir. Tüm bu soruların yanıtı için En İyi Bluetooth Hoparlör 2019 yazımızı inceleyebilirsiniz.

UE Wonderboom bluetooth hoparlör incelememize başalayalım. UE, Boom ve Roll gibi çok yüksek kaliteli ve su geçirmez hoparlörler üretmek için iyi bilinen bir Bluetooth hoparlör üretim şirketidir. Bu nedenle UE Wonderboom ‘un takip etmesi şaşırtıcı değildir. 24 metrenin üzerinde bir bağlantı yelpazesine sahiptir; bu nedenle balkonda, havuzda veya arka bahçenizde müzik dinleyebildiğiniz için harikadır. Aynı zamanda aşağıda inceleyeceğimiz bazı harika özelliklere de sahiptir.UE Wonderboom bluetooth hoparlör, onu diğer UE hoparlörlerinden ayıran benzersiz bir şekle sahiptir. Bana sorarsanız çok güzel yapan geniş, büyük su içme kabı şeklindedir. UE Wonderboom Bluetooth hoparlörün tepesinde, üç düğme var ve ortası UE logosu biçiminde dizayn edilmiştir. Anlamlı bir kullanım için çok küçük olmasına rağmen, aynı zamanda elastik bir ip vardır. Hoparlörü örneğin bir yere asmak için kullanabilirsiniz. Hoparlörde ayrıca küçük bir plastik kapıyla örtülmüş bir mikro USB bağlantı noktası vardır. Mikro USB bağlantı noktası hoş bir özelliktir.

UE Wonderboom Bluetooth Hoparlör- Dış Görünüşü

Su geçirmez bir malzeme ile kaplandığından, hoparlörü su sıçratmak veya üzerine yağmur yağmak için endişelenmenize gerek yoktur. Hoparlörün üst ve alt kısımları pürüzsüz plastikle kaplanmış. Ses ayar düğmeleri, hoparlörün yüzünde oldukça geniştir; ses ayar düğmeleri bakmaya gerek kalmadan ses seviyesini ayarlamayı çok kolaylaştırır. Düğmeler diğer UE hoparlörlerde bulunan “+” ve “-” imzasıdır.

UE Wonderboom Bluetooth hoparlor

“UE Wonderboom bluetooth hoparlörün suya mı düştü? Endişelenme; Wonderboom, IPX7 su geçirmez özellikli olup, 30 dakika boyunca bir metrenin altında kalabilir. Bu yetmezmiş gibi, UE Wonderboom hoparlör su üzerinde yüzmek üzere tasarlanmıştır. Bu yüzden düştüğü zaman fark etmez, sadece yüzer!

UE Wonderboom bluetooth hoparlörü akıllı telefonunuza veya başka bir cihaza bağlamak oldukça kolaydır. Wonderboom ‘un 24 metrenin üstünde şaşırtıcı bir bağlantı aralığı vardır. Bundan sonra bağlantı çok iyi olmayacak ve siz de biraz mola vermeye başlayacaksınız. Dahası, daha fazla stereo surround istiyorsanız, diğer Wonderboom hoparlörlerini bir uygulama kullanmadan bağlayabilirsiniz.

Yani UE Wonderboom bluetooth hoparlör tepesindeki logo düğmesinin ne işe yaradığını merak ediyordum. Evet, cevabı aldım; İki Wonderboom hoparlörü bağlamak için kullanılıyor. Olumsuz de olsa, yalnızca iki Wonderboom hoparlör bağlayabilirsiniz ve farklı bir türünüz varsa, bir UE hoparlör olsa bile çalışmaz.

UE Wonderboom Bluetooth hoparlor inceleme ust

UE Wonderboom Bluetooth Hoparlör- Teknik Özellikleri
UE Wonderboom özellikleri 10 saatlik bir çalışma süresi vaat ediyor. Bununla birlikte, UE Wonderboom bluetooth hoparlör tam patlamada en fazla iki saat kadar kısa süreye düşer. Öte yandan, ortalama hacimden memnunsanız, söz verilen on saatlik şarj süresine yakın olacaksınız.

Hoparlörde kalan pil süresini bilmek için, aynı anda yukarı ve aşağı ses düğmelerine basmanız gerekir. Farklı tonlar, farklı pil şarjı seviyelerini gösterir.

UE Wonderboom bluetooth hoparlör çok kaliteli bir ses çıkışı ile geliyor. Duşta veya arka bahçede olmanız fark etmez; hiçbir şeyi kaçırmayacağınıza emin olabilirsiniz. Bunun sebebi, UE Wonderboom hoparlörün oldukça yüksek ve net olmasıdır. Ancak, ne kadar yüksek olursa, pil kapanmadan önce o kadar az süre dayanır.

UE Wonderboom hoparlör oldukça güçlü bir basla kendine aittir. Boyut ve mekanizma nedeniyle, Roll hoparlörde bir gelişmedir.

Ortadakilerin hepsi o kadar net olmasa da, susturmadıklarını söylemek güvenlidir ve vokalleri duyabilirsiniz.

Bu hoparlörler ile en iyi şeylerden biri sert olmadıkları ve her şeyin üstünde duyulabiliyor olmasıdır. Ancak, yüksekler yankıdan yoksundurlar.

UE Wonderboom Bluetooth hoparlor inceleme kabi

UE Wonderboom bluetooth hoparlör, sahilde veya parkta müzik dinlemek istiyorsanız, sahip olmanız gereken bir hoparlördür. Çok kullanışlı ve dayanıklı. Büyüklüğü nedeniyle, taşınabilirliği bir sorun değildir ve yağmurlu veya ıslak koşullarda kullanabilirsiniz.

Artıları•          Tamamen su geçirmezdir.

•          24 metre bağlantı yelpazesine sahiptir.

•          Bir uygulamayı kullanmadan diğer Wonderboom hoparlörlerine bağlayabilirsiniz

•          Ses seviyesi yüksektir.

•          Uzun pil ömürlüdür.

•          Benzersiz şekli ve kolay taşınabilirliği

•          Çok dayanıklıdır.

Eksileri

•          Tam patlamada pil ömrü çok az süre olmasıdır.

•          Diğer UE hoparlörler gibi AUX 3,5 mm bağlantı noktasına sahip değildir.


UE Wonderboom Bluetooth Hoparlörün Fiyatı 800 TL civarındadır. Satın almak için Tıklayınız!